Nowy 10.1 calowy 1920*1200 HSD101PUW1-A00-0299 panel ekranu lcd do tabletu Pad
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PUW1-A00-0299
CHINY
Nazwa modelu:
HSD101PUW1-A00-0299
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1200, WUXGA 225 PPI
Aktywny obszar:
216,576 (szer.) × 135,36 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
224,46 (wys.) × 144,98 (szer.) × 0,77 (gł.) mm
Leczenie:
Twarda powłoka
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
25 (Typ.) (Tr+Td)
Grubość płyty:
0,25+0,25 mm
Zaprojektowany dla:
Pad i tablet
Opis produktu
HSD101PUW1-A00-0299Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD101PUW1-A00-0299
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD101PUW1-A00-0299
Rozmiar przekątnej 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, CELL , FOB
Rezolucja 1920 (RGB) × 1200, WUXGA 225 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 216,576 (szer.) × 135,36 (wys.) mm
Wym. konturu 224,46 (wys.) × 144,98 (szer.) × 0,77 (gł.) mm
Leczenie Twarda powłoka
Luminancja 0 cd/m²
Współczynnik kontrastu 1000:1 (typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Symetria
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Grubość płyty 0,25+0,25 mm
Przepuszczalność 4,4% (typowo) (z polaryzatorem)
Kolor wsparcia 16,7 mln 52% NTSC
Źródło światła Nie B/L, bez sterownika
Waga DO USTALENIA
Zaprojektowany dla Pad i tablet
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu MIPI (4 linie danych), złącze 34-pinowe
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: -20 ~ 60 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C
HSD101PUW1-A00-0299list do kupującego:
HSD101PUW1-A00-0299 Wysyłka i opakowanie:
Nowy 10.1 calowy 1920*1200 HSD101PUW1-A00-0299 panel ekranu lcd do tabletu Pad 0
HSD101PUW1-A00-0299 Czas wysyłki:
HSD101PUW1-A00-0299 Ostrzeżenie:
*Możemy tylko zagwarantować, że ten, który otrzymałeś, będzie kompatybilny z twoim tabletem,
HSD101PUW1-A00-0299 Często zadawane pytania:
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD101PUW1-A00-0299 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101PUW1-A00-0299 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zHSD101PUW1-A00-0299 za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%