Przemysłowy 19-calowy ekran TFT LCD 1280x1024 Panel IPS dla G190EG02 V104
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: G190EG02 V104
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Nazwa modelu:
G190EG02 V104
Rozmiar przekątnej:
19,0"
Rezolucja:
1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Aktywny obszar:
376,32 (wys.) × 301,056 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
396 (wys.) × 324 (szer.) × 15,8 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
15/5 (Typ.) (Tr/Td) ms
Jasność:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
2000: 1 (typ.) [przekładnia]
Wyświetl kolory:
16,7 mln, 70% NTSC
Aplikacja:
Przemysłowe obrazowanie medyczne
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
G190EG02 V104Szczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD G190EG02 V104
Marka panelu AUO
Model panelu G190EG02 V104
Rozmiar panelu 19,0 cali
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 376,32 (wys.) × 301,056 (szer.) mm
Otwarcie ramki 380,32 (wys.) × 305,06 (szer.) mm
Rozmiar konturu 396 (wys.) × 324 (szer.) × 15,8 (gł.) mm
Powierzchnia Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 2000:1 (typ.) (przekładnia)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania MVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 15/5 (Typ.) (Tr/Td) ms
Wyświetl kolory 16,7 mln, 70% NTSC
Typ lampy WLED, 50 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Waga panelu 1,74 kg (typ.)
Używany do Przemysłowe obrazowanie medyczne
Ekran dotykowy Bez
Interfejs sygnału 30 pinów LVDS (2 kanały, 8 bitów), terminal
Napięcie wejściowe 5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C
G190EG02 V104 uwagi:
Wszystkie elementy są łatwe do delikatności, przetestuj je przed instalacją.
nie można zaakceptować ekranu zwrotnego, którego próba została podjęta.
G190EG02 V104 Pakowanie:
G190EG02 V104 Gwarancja:
1, bierzemy 12 miesięcy gwarancji od daty wysyłki, bez względu na problem z jakością.
G190EG02 V104Często zadawane pytania:
P: Czy akceptujesz przykładowe zamówieniaG190EG02 V104?
O: Oczywiście!Przykładowe zamówienie jest mile widziane.
P: Czy mogę zapłacić za zamówienieG190EG02 V104karta kredytowa ?
O: Tak!Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarG190EG02 V104 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
G190EG02 V104Wysyłka i opakowanie:
Przemysłowy 19-calowy ekran TFT LCD 1280x1024 Panel IPS dla G190EG02 V104 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%