Wyświetlacz modułu LCD 19 cali 1280 * 1024 G190EG01 V0 do zastosowań przemysłowych
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: G190EG01 V0
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Nazwa modelu:
G190EG01 V0
Rozmiar przekątnej:
19,0"
Rezolucja:
1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Aktywny obszar:
376,32 (wys.) × 301,056 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
396 (wys.) × 324 (szer.) × 15,8 (gł.) mm
Czas odpowiedzi:
3,6/1,4 (typ.) (Tr/Td), 8 (typ.) (G do G)
Jasność:
450 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) [Transmisja]
Wyświetl kolory:
95,0 g 16,7 mln, 72% NTS C maks.)
Aplikacja:
Przemysłowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
G190EG01 V0Szczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD G190EG01 V0
Marka panelu AUO
Model panelu G190EG01 V0
Rozmiar panelu 19,0 cali
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280(RGB)×1024SXGA 86PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 376,32 (wys.) × 301,056 (szer.) mm
Otwarcie ramki 380,32 (wys.) × 305,06 (szer.) mm
Rozmiar konturu 396 (wys.) × 324 (szer.) × 15,8 (gł.) mm
Powierzchnia Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 450 (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 3,6/1,4 (typ.) (Tr/Td), 8 (typ.) (G do G)
Wyświetl kolory 16,7 mln, 72% NTSC
Typ lampy 4 sztuki CCFL, 50 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Aplikacja Przemysłowy
Waga panelu 2,40 kg (typ.)
Interfejs sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), terminal, 30 pinów
Napięcie wejściowe 5,0 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C
G190EG01 V0 uwagi:
Wszystkie elementy są łatwe do delikatności, przetestuj je przed instalacją.
nie można zaakceptować ekranu zwrotnego, którego próba została podjęta.
G190EG01 V0 O transporcie:
G190EG01 V0 Wysyłka:
1, wysyłka za pośrednictwem China Post Registered Air Mail lub ePacket.
2, wyślemy twoje towary w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu zamówienia.
3, zwykle możesz otrzymać towar w ciągu 27 dni kalendarzowych.
G190EG01 V0Często zadawane pytania:
Q: Czy mogę zapłacić za towarG190EG01 V0By karta kredytowa?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościG190EG01 V0?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naG190EG01 V0?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak dokonać płatności zaG190EG01 V0?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
G190EG01 V0Wysyłka i opakowanie:
Wyświetlacz modułu LCD 19 cali 1280 * 1024 G190EG01 V0 do zastosowań przemysłowych 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%