Oryginalny nowy 7.0 calowy ekran LCD HSD070PWW1-C00 Panel wyświetlacza LCD
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD070PWW1-C00
Nazwa modelu:
HSD070PWW1-C00
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
1280 (RGB) × 800, WXGA 215 PPI
Aktywny obszar:
150,72 (szer.) × 94,2 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
161,6 (wys.) × 105,8 (szer.) × 4,85 (gł.) mm
Leczenie:
Twarda powłoka
Luminancja:
690 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Waga panelu:
91,0 g (maks.)
Zaprojektowany dla:
Pad i tablet / Wysoka jasność na zewnątrz / MID UMPC
Opis produktu
HSD070PWW1-C00Szczegóły Produktu :
HannStarLCDEkran HSD070PWW1-C00
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD070PWW1-C00
Rozmiar przekątnej 7,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280 (RGB) × 800, WXGA 215 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 150,72 (szer.) × 94,2 (wys.) mm
Wym. konturu 161,6 (wys.) × 105,8 (szer.) × 4,85 (gł.) mm
Leczenie Twarda powłoka
Luminancja 690 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Symetria
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Kolor wsparcia 262K 50% NTSC
Źródło światła WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga 91,0 g (maks.)
Zaprojektowany dla Pad i tablet / Wysoka jasność na zewnątrz / MID UMPC
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6-bitowy), złącze 30-stykowe
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
HSD070PWW1-C00 Instrukcje zakupu:
Ⅰ Wszystkie produkty mają gwarancję oryginalności
Ⅱ Wszystkie produkty są testowane i dostarczane
Ⅲ Zasadniczo można używać różnych modeli tego samego łącza
Ⅳ Jeśli potrzebujesz pomocy, zostaw wiadomość właścicielowi
HSD070PWW1-C00Wysyłka i opakowanie:
Oryginalny nowy 7.0 calowy ekran LCD HSD070PWW1-C00 Panel wyświetlacza LCD 0
Warunki wysyłki HSD070PWW1-C00:
3. Wysyłamy go w ciągu jednego dnia przez DHL 1-3 dni dotrze do ciebie!
HSD070PWW1-C00Powrót:
HSD070PWW1-C00Często zadawane pytania:
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: jak długo otrzymam moje towaryHSD070PWW1-C00 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jak dokonać płatnościHSD070PWW1-C00 ?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD070PWW1-C00 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%