| Numer modelu: | HSD070PWW1-B00 |
Oryginalny moduł wyświetlacza LCD HannStar 7.0 cala 1280*800 IPS HSD070PWW1-B00
HSD070PWW1-B00Szczegóły Produktu :
| HannStarLCDEkran HSD070PWW1-B00 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD070PWW1-B00 |
| Rozmiar przekątnej | 7,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280 (RGB) × 800, WXGA 215 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 150,72 (szer.) × 94,2 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 161,2 (szer.) × 105,5 (wys.) × 4,5 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Blask (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H), antyrefleks |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.) (Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 262K 50% NTSC |
| Typ lampy | WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 95,0 g (maks.) |
| Aplikacja | MID UMPC / Pad i tablet |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 kanał, 6-bitowy), złącze 30-stykowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temp. pracy: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |