10,1-calowy ekran TFT LCD 1280 x 800 WXGA BOE EV101WXM-N81 IPS Wyświetlacz LCD
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: EV101WXM-N81
MOQ: 1 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
EV101WXM-N81
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1280 (RGB) × 800, WXGA 149 PPI
Rozmiar wyświetlacza:
216,96 (szer.) × 135,6 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
219,4 (szer.) × 138,0 (wys.) mm
Wym. konturu:
233,2 (szer.) × 152,9 (wys.) × 10,4 (gł.) mm
Luminancja:
500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
900:1 (typ.) (TM)
Waga:
505 g (standardowo)
Zaprojektowany dla:
Obrazowanie medyczne
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Ekran WXGA BOE TFT LCD
EV101WXM-N81 Ekran TFT LCD
Wyświetlacz LCD WXGA IPS
Opis produktu
10,1-calowy ekran 1280x800 WXGA BOE TFT LCD EV101WXM-N81 IPS Wyświetlacz LCD
EV101WXM-N81Szczegóły Produktu :
BOELCDEkran EV101WXM-N81
Marka BOE
Nr modelu EV101WXM-N81
Rozmiar przekątnej 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280 (RGB) × 800, WXGA 149 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 216,96 (szer.) × 135,6 (wys.) mm
Otwarcie ramki 219,4 (szer.) × 138,0 (wys.) mm
Wym. konturu 233,2 (szer.) × 152,9 (wys.) × 10,4 (gł.) mm
Luminancja 500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 900:1 (typ.) (TM)
Wyświetl kierunek Symetria
Czas odpowiedzi 30 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy ADS, normalnie czarny, przepuszczalny
Kolor wsparcia 16,2 mln 52% NTSC
Źródło światła WLED, 50 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga 505 g (standardowo)
Zaprojektowany dla Obrazowanie medyczne
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 8-bitowy), złącze 20-stykowe
Zasilacz 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura robocza: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
EV101WXM-N81 Uwaga:
-Upewnij się, że nasze zdjęcia są takie same, jak potrzebujesz. Niektóre modele mają różne wersje.
-Każdy produkt jest wysyłany przez test, mamy specjalny personel testowy, kup go bez obaw.
-Dobre opakowanie, aby zapewnić, że produkt jest doskonały.
- Mamy dużo zapasów, szybka dostawa, oszczędzaj czas.
EV101WXM-N81 Płatność:
Płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni po zakończeniu aukcji.
Chcemy jak najlepszej ochrony naszych kupujących, a PayPal to umożliwia.
EV101WXM-N81Wysyłka i opakowanie:
10,1-calowy ekran TFT LCD 1280 x 800 WXGA BOE EV101WXM-N81 IPS Wyświetlacz LCD 0
EV101WXM-N81 Przesyłka:
Zazwyczaj przygotujemy i wyślemy Twoje towary w ciągu 1 dnia roboczego.
Pls sprawdź, czy twój przedmiot jest w dobrym stanie po otrzymaniu.
EV101WXM-N81 Czas dostawy:
---- Za pośrednictwem ekspresu: ogólnie 7-10 dni roboczych.
---- Za pośrednictwem poczty lotniczej: ogólnie 30-50 dni roboczych.
Często zadawane pytania dotyczące EV101WXM-N81:
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarEV101WXM-N81?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zEV101WXM-N81za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%