SVGA 82PPI ET121S0M-N10 TFT BOE Moduł LCD do obrazowania medycznego
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: ET121S0M-N10
MOQ: 1 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
ET121S0M-N10
Rozmiar przekątnej:
12,1"
Rezolucja:
800 (RGB) × 600, SVGA 82 PPI
Rozmiar wyświetlacza:
246 (szer.) × 184,5 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
249,05 (szer.) × 188,3 (wys.) mm
Zarys (mm):
279 (szer.) × 209 (wys.) × 9,3 (gł.)
Jasność:
450 (typowo) (cd/m²)
Współczynnik kontrastu:
800 : 1 (typ.) (TM)
Masa:
500 g (maks.)
Używany do:
Obrazowanie przemysłowe / medyczne
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Obrazowanie medyczne Moduł LCD BOE
Moduł LCD TFT BOE
Wyświetlacz TFT LCD ET121S0M-N10
Opis produktu
12,1-calowy moduł ET121S0M-N10 TFT BOE LCD do obrazowania medycznego
BOE 12,1-calowy moduł LCD ET121S0M-N10 do obrazowania medycznego
ET121S0M-N10Szczegóły Produktu :
BOELCDEkran ET121S0M-N10
Marka BOE
Nr modelu ET121S0M-N10
Rozmiar przekątnej 12,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 800(RGB)×600, SVGA 82PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 246 (szer.) × 184,5 (wys.) mm
Otwarcie ramki 249,05 (szer.) × 188,3 (wys.) mm
Zarys (mm) 279 (szer.) × 209 (wys.) × 9,3 (gł.)
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 450 (typowo) (cd/m²)
Współczynnik kontrastu 800 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 80/80/65/75 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Dobry widok na godzina 12
Odpowiedź 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Głębia koloru 262K/16,7M 58% NTSC
Podświetlenie 9S2P WLED, 50 000 godzin, ze sterownikiem LED
Masa 500g (maks.)
Używany do Obrazowanie przemysłowe / medyczne
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), złącze 20-stykowe
Napięcie zasilające 3,3 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
ET121S0M-N10 Odnośnie płatności:
1, akceptujemy Alipay,Paypal,Western Union,TT tutaj.
2, zaakceptuj wszystkie główne kredyty za pośrednictwem bezpiecznego programu płatniczego ESCROW.
3, upewnij się, że przeczytałeś pełne instrukcje i zgadzasz się na transakcję przed zakupem.
ET121S0M-N10Wysyłka i opakowanie:
SVGA 82PPI ET121S0M-N10 TFT BOE Moduł LCD do obrazowania medycznego 0
ET121S0M-N10 Przesyłka:
· Możemy wysyłać na cały świat.
· Zwykle wysyłamy go jako prezent lub towar o niskiej wartości.
ET121S0M-N10 Po serwisie:
Często zadawane pytania dotyczące ET121S0M-N10:
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościET121S0M-N10 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarET121S0M-N10 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaET121S0M-N10 ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%