G133HAN02.2 Wyświetlacz WLED FHD LCD 1920 * 1080 do urządzeń medycznych
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: G133HAN02.2
MOQ: 1 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nazwa modelu:
G133HAN02.2
Rozmiar przekątnej:
13,3"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD 166 PPI
Aktywny obszar:
293,472 (szer.) × 165,078 (wys.) mm
Zarys (mm):
306,3 × 195,29 × 3,2 (wys. × szer. × głęb.)
Leczenie:
Blask (zamglenie 0%)
Odpowiedź:
27 (Typ.) (Tr+Td) ms
Tryb pracy:
AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Masa:
280 g (maks.)
Używany do:
Obrazowanie przemysłowe / medyczne / gry
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Wyświetlacz LCD FHD WLED
wyświetlacz LCD FHD urządzenia medycznego
wyświetlacz urządzenia medycznego G133HAN02.2
Opis produktu
13,3-calowy ekran FHD LCD G133HAN02.2 WLED 1920 * 1080 Wyświetlacz LED do obrazowania medycznego
G133HAN02.2Szczegóły Produktu :
AUOLCDEkran G133HAN02.2
Marka AUO
Nr modelu G133HAN02.2
Rozmiar przekątnej 13,3"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080, FHD 166 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 293,472 (szer.) × 165,078 (wys.) mm
Zarys (mm) 306,3 × 195,29 × 3,2 (wys. × szer. × gł.)
Leczenie Blask (zamglenie 0%)
Luminancja 500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 27 (Typ.) (Tr+Td) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 16,2 mln 45% NTSC
Podświetlenie WLED, 50 000 godzin, ze sterownikiem LED
Masa 280 g (maks.)
Używany do Obrazowanie przemysłowe / medyczne / gry
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału eDP (2 pasy) , eDP1.2 , złącze 30-pinowe
Napięcie zasilające 3,3 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 60 °C
G133HAN02.2 UWAGI:
G133HAN02.2Wysyłka i opakowanie:
G133HAN02.2 Wyświetlacz WLED FHD LCD 1920 * 1080 do urządzeń medycznych 0
G133HAN02.2 Wysyłka:
1. Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
5. Potwierdź to u nas przed zakupem, jeśli potrzebujesz 100% nowego.
G133HAN02.2 Alokacja dodatkowych kosztów wysyłki:
G133HAN02.2Często zadawane pytania:
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienieG133HAN02.2do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Jak dokonać płatnościG133HAN02.2?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieG133HAN02.2 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościG133HAN02.2 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%