B140XW01 V2 Panele ekranu LCD laptopa 262K 45% NTSC Kolory wyświetlacza
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B140XW01 V2
MOQ: 1 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B140XW01 V2
Rozmiar przekątnej:
14,0"
Rezolucja:
1366 (RGB) × 768 WXGA 112 PPI
Aktywny obszar:
309,399 × 173,952 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu:
323,5 × 192 × 5,2 mm (wys. × szer. × głęb.)
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Wyświetl kolory:
262K, 45% NTSC
Aplikacja:
Laptop
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Ekran laptopa LCD B140XW01 V2
ekran laptopa LCD 262 tys. kolorów
panele ekranu LCD laptopa
Opis produktu
14,0 cala 1366*768 B140XW01 V2 ekran LCD do laptopa panele LED
B140XW01 V2 szczegóły produktu:
AUOEKRAN LCDB140XW01 V2
Marka panelu AUO
Model panelu B140XW01 V2
Rozmiar panelu 14,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1366 (RGB) × 768 WXGA 112 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 309,399 (szer.) × 173,952 (wys.) mm
Otwarcie ramki 312,40 (szer.) × 176,95 (wys.) mm
Rozmiar konturu 323,5 (szer.) × 192 (wys.) × 5,2 (gł.) mm
Powierzchnia Lustro (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (przekładnia)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 8 (Typ.) (Tr+Td) ms
Wyświetl kolory 262K, 45% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Aplikacja Laptop
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 6-bitowy), złącze 40-stykowe
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
14,0 cala 1366*768 B140XW01 V2 Panele LED ekranu LCD do laptopa
B140XW01 V2 uwaga:
B140XW01 V2 płatność:
ESCROW, TT, Western Union lub Paypal są dostępne dla ciebie.
aliexpress będzie nadal aktualizować więcej metod płatności.
Podczas składania zamówienia możesz wybrać metodę płatności, która Ci odpowiada.
B140XW01 V2 Dostawa:
Możemy wysłać rzeczy w ciągu 7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
B140XW01 V2 Inne zasady:
1: nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek cła lub podatek importowy.
Często zadawane pytania dotyczące B140XW01 V2:
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zB140XW01 V2za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienieB140XW01 V2do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościB140XW01 V2?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
B140XW01 V2 Wysyłka i pakowanie
B140XW01 V2 Panele ekranu LCD laptopa 262K 45% NTSC Kolory wyświetlacza 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%