B101EVN02.4 dla panelu wyświetlacza lcd AUO 10.1 cala 800*1280
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101EVN02.4
Nr modelu:
B101EVN02.4
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
800 (RGB)*1280 (WXGA) 150 PPI
Aktywny obszar:
135,36 * 216,576 (wys.*pion.) mm
Luminancja:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Aplikacja:
Opis produktu
B101EAN02.4 Szczegóły produktu:
Producent AUO
Nazwa modelu B101EVN02.4
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 1280 (WXGA) 150 PPI
Piksel Trójkąt rgb
Rozmiar wyświetlacza 135,36 (w poziomie) × 216,576 (w pionie)
Jasność 350 cd/m² (typ.
Kontrast 1000:1 (typ.) (przekładnia)
Tryb optyczny AHVA, normalnie czarny wyświetlacz, transmisyjny
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
odpowiadać 15/10 (typ.) (Tr/Td)
Liczba 16,7 mln, 60% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Używany do Pad i tablet
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy LVDS (1 kanał, 8-bitowy)
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C