10.1 calowy B101EAN02.2 wyświetlacz TFT LCD 800*1280
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101EAN02.2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101EAN02.2
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
800 (RGB)*1280 (WXGA) 150 PPI
Aktywny obszar:
135,36 * 216,576 (wys.*pion.) mm
Zarys (mm):
141,36 * 142 × 228,5 mm (wys. × szer. × gł.).23 * 4,23 (wys. * szer. * gł.) mm
Luminancja:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie:
30 (Typ.) (Tr+Td) msWyświetlacz
Aplikacja:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Ekran LCD do tabletu
panel wyświetlacza LCD
wyświetlacz tft
Opis produktu
B101EAN02.2 Szczegóły produktu:
Producent AUO
Nazwa modelu B101EAN02.2
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 1280 (WXGA) 150 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 135,36 × 216,576 (wys. × szer.) mm
Wym. konturu 142 × 228,5 mm (wys. × szer. × gł.)
Powierzchnia Lustro (zamglenie 0%)
Jasność 350 (typowo)
Kontrast 1000: 1 (typ.) (przekładnia)
Tryb pracy AHVA, normalnie czarny, przepuszczalny
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 60% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 15 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 152 g (maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Zaprojektowany dla Pad i tablet
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy MIPI (4 linie danych), złącze, 39 pinów
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B101EAN02.2Obiecujemy:
1: Sprzedawaj tylko najlepsze towary konsumpcyjne i zapewniaj najwyższą możliwą jakość.
2: Dostarczaj towary naszym klientom na całym świecie z szybkością i precyzją
B101EAN02.2NOTATKA:
B101EAN02.2O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
B101EAN02.2 często zadawane pytania:
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieB101EAN02.2 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościB101EAN02.2?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zB101EAN02.2za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: jak długo otrzymam moje towaryB101EAN02.2 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT
B101EAN02.2 Shippment i pakowanie
10.1 calowy B101EAN02.2 wyświetlacz TFT LCD 800*1280 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%