B101EAN02.0 10,1-calowy ekran 800*1280 MIPI panel wyświetlacza LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101EAN02.0
Nr modelu:
B101EAN02.0
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
800 (RGB)*1280 (WXGA) 150 PPI
Aktywny obszar:
135,36 * 216,576 (wys.*pion.) mm
Zarys (mm):
141,36 * 228,23 * 4,23 (wys.*pion.*gł.) mm
Luminancja:
400 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie:
30 (Typ.) (Tr+Td) msWyświetlacz
Aplikacja:
Opis produktu
B101EAN02.0 Szczegóły produktu:
EKRAN LCD AUO B101EAN02.0
Marka panelu AUO
Nazwa modelu B101EAN02.0
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 1280 (WXGA) 150 PPI
Piksel Trójkąt rgb
Rozmiar wyświetlacza 135,36 × 216,576 (wys. × szer.) mm
Rozmiar konturu 141,36 × 228,23 × 4,23 (wys. × szer. × głęb.) mm
Powierzchnia Blask (zamglenie 0%)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
Kontrast 1000: 1 (typ.) (przekładnia)
Tryb optyczny AHVA, normalnie czarny wyświetlacz, transmisyjny
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 50% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 15 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 140 g (maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Aplikacja Pad i tablet
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy MIPI (4 linie danych), złącze, 39 pinów
Napięcie zasilania 1,8/3,3 V (typowo) (VCC/VDDI)
Maksymalny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B101EAN02.0Obiecujemy:
1: Sprzedawaj tylko najlepsze towary konsumpcyjne i zapewniaj najwyższą możliwą jakość.
2: Dostarczaj towary naszym klientom na całym świecie z szybkością i precyzją
B101EAN02.0NOTATKA:
B101EAN02.0O sposobie wysyłki:
B101EAN02.0Przypomnienie :
B101EAN02.0 często zadawane pytania:
Q: Czy możesz przetestować panel LCDB101EAN02.0przed wysyłką?
Odp.: tak, oczywiście, nie martw się, nasz przedmiot został przetestowany ok przed wysyłką.
Q: Czy akceptujesz zamówienie próbkiB101EAN02.0?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówieniaB101EAN02.0?
Odp.: tak, możemy, możesz nam powiedzieć przed wysyłką.
P: jak długo obowiązuje gwarancja na wyświetlacz LCDB101EAN02.0?
O: 90 dni.
B101EAN02.0 Shippment i pakowanie
B101EAN02.0 10,1-calowy ekran 800*1280 MIPI panel wyświetlacza LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%