10,1-calowy LCM 1280x800 250 800:1 16,7M WLED EDP B101EAN01.8 Wyświetlacz LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101EAN01.7
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101EAN01.8
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1280 (RGB) × 800 (WXGA) 149 PPI
Aktywny obszar:
216,96 × 135,6 (wys. × szer.) mm
Wym. konturu:
227,72 (wys.) × 147,8 (szer.) × 4,4 (gł.) mm
Luminancja:
250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba:
16,7 mln, 50% NTSC
Zaprojektowany dla:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Ekran LCD do tabletu
panel wyświetlacza LCD
wyświetlacz tft
Opis produktu
B101EAN01.8Szczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD B101EAN01.8
Marka panelu AUO
Nazwa modelu B101EAN01.8
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1280 (RGB) × 800 (WXGA) 149 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 216,96 × 135,6 (wys. × szer.) mm
Rozmiar konturu 227,72 (szer.) × 147,8 (wys.) × 4,4 (gł.) mm
Powierzchnia Lustro (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Jasność 250 cd/m² (typowo)
Kontrast 800: 1 (typ.) (przekładnia)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb optyczny TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 50% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga ekranu 140 g (maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Aplikacja Pad i tablet
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy eDP (1 tor), złącze, 30 pinów
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Praca: 0 ~ 50 ° C;Przechowywanie: -20 ~ 60 °C
B101EAN01.8Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B101EAN01.8Uwaga:
B101EAN01.8POWRÓT:
Zwrot jest akceptowany w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotu.
B101EAN01.8Wysyłka:
7-15 dni roboczych do USA, wysyłka przez USPS z numerem utworu.
14-22 dni roboczych do wielkiej brytanii australii, kanady.
18-25 dni roboczych do grecji, hiszpanii, polsce, norwegii.
18-25 dni roboczych do niemiec, filandii. szwecja, malta.
20-25 dni roboczych do Francji, Czech.większość Europy.
30-40 dni roboczych do innych krajów (brazylia i rosja).
Jest to zwykle około czasu wysyłki. Jeśli twój kraj surowe zwyczaje i spowoduje opóźnienie.
B101EAN01.8Często zadawane pytania:
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
Q: Czy akceptujesz zamówienie próbkiB101EAN01.8?
Odp.: tak, witamy!
Q: Jak długa jest gwarancjaB101EAN01.8?
O: 90 dni.
P: Co się stanie, jeśli plikB101EAN01.8otrzymane nie może działać?
B101EAN01.8Shippment i pakowanie:
10,1-calowy LCM 1280x800 250 800:1 16,7M WLED EDP B101EAN01.8 Wyświetlacz LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%