10,1 cala 1280*800 149PPI B101EAN01.7 34-pinowy ekran LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101EAN01.7
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101EAN01.7
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1280 (RGB) × 800 (WXGA) 149 PPI
Aktywny obszar:
216,96 × 135,6 (wys. × szer.) mm
Wym. konturu:
227,9 (wys.) × 147,8 (szer.) × 4,6 (gł.) mm
Luminancja:
400 (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba:
16,7 mln, 50% NTSC
Zaprojektowany dla:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Ekran LCD do tabletu
panel wyświetlacza LCD
wyświetlacz tft
Opis produktu
B101EAN01.7 Szczegóły produktu:
Marka AUO
Nazwa modelu B101EAN01.7
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1280 (RGB) × 800 (WXGA) 149 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 216,96 × 135,6 (wys. × szer.) mm
Wym. konturu 227,9 (wys.) × 147,8 (szer.) × 4,6 (gł.) mm
Powierzchnia Lustro (zamglenie 0%)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
Kontrast 800: 1 (typ.) (przekładnia)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb optyczny TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 50% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED [6S4P], 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Waga ekranu 140 g (maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Zaprojektowany dla Pad i tablet
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy 34 piny MIPI (4 linie danych), złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowo) (VDC/VCCI)
Maksymalny Praca: 0 ~ 50 ° C;Przechowywanie: -20 ~ 60 °C
B101EAN01.7Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B101EAN01.7Uwaga:
B101EAN01.7O firmie:
B101EAN01.7Wysyłka:
7-15 dni roboczych do USA, wysyłka przez USPS z numerem utworu.
14-22 dni roboczych do wielkiej brytanii australii, kanady.
18-25 dni roboczych do grecji, hiszpanii, polsce, norwegii.
18-25 dni roboczych do niemiec, filandii. szwecja, malta.
20-25 dni roboczych do Francji, Czech.większość Europy.
30-40 dni roboczych do innych krajów (brazylia i rosja).
Jest to zwykle około czasu wysyłki. Jeśli twój kraj surowe zwyczaje i spowoduje opóźnienie.
B101EAN01.7 często zadawane pytania:
P: Jak wysyłacie moje towaryB101EAN01.7 ?
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa gwarancja na B101EAN01.7?
Odp.: 90 dni gwarancji.
B101EAN01.7 Shippment i pakowanie:
10,1 cala 1280*800 149PPI B101EAN01.7 34-pinowy ekran LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%