Panel LCD A - Si TFT do modułu HannStar HSD101JFW1-C11 10,1 cala 117PPI
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101JFW1-C11
Chiny
Nr modelu:
HSD101JFW1-C11
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 600, WSVGA 117 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (szer.) × 125,28 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
226 (szer.) × 128,5 (wys.) mm
Zarys (mm):
235 × 143 × 6,3 (wys. × szer. × gł.)
Luminancja:
500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800 : 1 (typ.) (TM)
Masa:
265/275g (typ./maks.)
Używany do:
Wyświetlacz samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Panel LCD A-Si TFT do HannStar
Panel wyświetlacza LCD 10
1 cala
Opis produktu
Nowy i oryginalny moduł lcd HSD101JFW1-C11 10.1 calowy panel a-si TFT-LCD dla HannStar
HSD101JFW1-C11 Szczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101JFW1-C11
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD101JFW1-C11
Rozmiar przekątnej 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1024 (RGB) × 600, WSVGA 117 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 222,72 (szer.) × 125,28 (wys.) mm
Otwarcie ramki 226 (szer.) × 128,5 (wys.) mm
Zarys (mm) 235 × 143 × 6,3 (wys. × szer. × gł.)
Leczenie Twarda powłoka (3H)
Luminancja 500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 25 (Typ.) (Tr+Td) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy IPS Pro, normalnie czarny, transfleksyjny
Głębia koloru 16,2 mln 45% NTSC
Podświetlenie 6S7P WLED, 20 000 godzin, bez sterownika
Masa 265/275g (typ./maks.)
Używany do Wyświetlacz samochodowy
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału LVDS (1 kanał, 8-bitowy), 60 pinów FPC
Napięcie zasilające 3,3/12,5/20/-10 V (typowo) (VDD/AVDD/VGH/VGL)
HSD101JFW1-C11Opis produktu:
2: w pełni przetestowane w 100% działające przez prawdziwy sprzęt przed wysyłką
3: nie dostarczaj instrukcji instalacji demontażu i narzędzi
HSD101JFW1-C11 Shippment i pakowanie:
Panel LCD A - Si TFT do modułu HannStar HSD101JFW1-C11 10,1 cala 117PPI 0
HSD101JFW1-C11O transporcie:
HSD101JFW1-C11Odnośnie taryf i wpływów:
HSD101JFW1-C11 często zadawane pytania:
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaHSD101JFW1-C11?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD101JFW1-C11?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościHSD101JFW1-C11?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%