13,3-calowy, cienki, 30-pinowy, matowy ekran laptopa FHD IPS N133HCE-GA1 dla Innolux
Nazwa marki: Innolux
Numer modelu: N133HCE-GA1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
N133HCE-GA1
Rozmiar przekątnej:
13,3"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD 166 PPI
Aktywny obszar:
293,76 (szer.) × 165,24 (wys.) mm
Wym. konturu:
305,35 (wys.) × 193,45 (szer.) × 3,09 (gł.) mm
Leczenie:
Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Styl formularza:
Wąski (płaski PCBA, T≤3,2 mm)
Zaprojektowany dla:
Laptop / przemysł
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
Matowy ekran laptopa FHD IPS
matowy ekran laptopa N133HCE-GA1
13
Opis produktu
13,3-calowy, smukły, 30-pinowy, matowy ekran laptopa FHD IPS N133HCE-GA1 dla Innolux
N133HCE-GA1 Szczegóły produktu:
Innolux EKRAN LCD N133HCE-GA1
Producent Innolux
Nazwa modelu N133HCE-GA1
Rozmiar ekranu 13,3 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1920 (RGB) × 1080 (FHD) 166 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 293,76 × 165,24 (wys. × szer.)
Zarys (mm) 305,35 × 193,45 × 3,09 (wys. × szer. × gł.)
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 14/11 (typ.) (Tr / Td) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy AAS, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 262K 72% NTSC
Podświetlenie WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Kształt konturu Wąski (płaski PCBA, T≤3,2 mm)
Używany do Laptop / przemysł
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału eDP (2 tory), złącze 30-pinowe
Napięcie zasilające 3,3 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
N133HCE-GA1Zapłata:
N133HCE-GA1 Shippment i pakowanie:
13,3-calowy, cienki, 30-pinowy, matowy ekran laptopa FHD IPS N133HCE-GA1 dla Innolux 0
N133HCE-GA1Gwarancja i gwarancja:
6 miesięcy gwarancji.Kupuj z zaufaniem!
N133HCE-GA1Nasze atuty:
1. Zakupione ekrany LCD są w 100% oryginalne.
2. Nasze towary znajdują się w magazynie i wysyłamy w ciągu 24 godzin.
3. Klient instaluje samodzielnie i dostarcza instrukcje instalacji.
Często zadawane pytania dotyczące N133HCE-GA1:
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieN133HCE-GA1?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościN133HCE-GA1 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienieN133HCE-GA1 do niższej ceny w fakturze handlowej dla cła ?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zN133HCE-GA1za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%