M195FGE-P02 Wyświetlacz LCD 19,5 cala 1600 * 900 do monitora stacjonarnego
Nazwa marki: Innolux
Numer modelu: M195FGE-P02
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
M195FGE-P02
Rozmiar przekątnej:
19,5"
Rezolucja:
1600 (RGB) × 900, HD+ 94 PPI
Aktywny obszar:
432 (szer.) × 239,76 (wys.) mm
Wym. konturu:
437 (wys.) × 246,67 (szer.) × 1,43 (gł.) mm
Leczenie:
Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
1,5/3,5 (typ.) (Tr/Td)
Waga:
345/365 g (typ./maks.)
Zaprojektowany dla:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Podkreślić:
M195FGE-P02 Wyświetlacz LCD
19
5-calowy wyświetlacz LCD
Opis produktu
19,5-calowy wyświetlacz LCD 1600 * 900 M195FGE-P02 do monitora stacjonarnego
M195FGE-P02 Szczegóły produktu:
Innolux EKRAN LCD M195FGE-P02
Producent Innolux
Nazwa modelu M195FGE-P02
Rozmiar ekranu 19,5 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 1600 (RGB) × 900 (HD+) 94 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 432 × 239,76 (wys. × szer.)
Zarys (mm) 437 × 246,67 × 1,43 (wys. × szer. × głęb.)
Leczenie Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Luminancja 0cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 1000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 85/85/80/80 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 1,5/3,5 (typowo) (Tr/Td) ms
Dobry widok na Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Grubość szkła 0,50+0,50 mm
Przepuszczalność 5,9% (typowo) (z polaryzatorem)
Głębia koloru 16,7 mln 72% NTSC
Podświetlenie Nie B/L
Masa 345/365g (typ./maks.)
Używany do Monitor stacjonarny
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Lista sterowników IC Wbudowane chipy źródłowe COF 5
Typ sygnału LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze 30-pinowe
Napięcie zasilające 5,0 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
M195FGE-P02Pomocna informacja:
M195FGE-P02 Shippment i pakowanie:
M195FGE-P02 Wyświetlacz LCD 19,5 cala 1600 * 900 do monitora stacjonarnego 0
M195FGE-P02O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
M195FGE-P02Czas dostawy wynosi około:
US/UK/Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Może to potrwać 7-20 dni roboczych dla francji/hiszpanii/niemiec.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Może to potrwać do 30-50 dni roboczych w przypadku włoch/brazylii/ameryki południowej.
Wysłane przez DHL Express (dotarcie zajmuje 3-6 dni roboczych)
* Jeśli chcesz śledzić szczegóły logistyczne, sprawdź poniższy link:
DHL, UPS, FEDEX, EMS itp.: www.17track.net
Pakiet Yanwen: https://track.yw56.com.cn/en-US
Często zadawane pytania dotyczące M195FGE-P02:
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarM195FGE-P02 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościM195FGE-P02 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
P: jak długo otrzymam moje towaryM195FGE-P02?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jak dokonać płatnościM195FGE-P02?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%