Wyświetlacz LCD BOE 23,8 cala TTF MV238QUM-N20 30-pinowy wyświetlacz LCD Lvds
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: MV238QUM-N20
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
MV238QUM-N20
Rozmiar przekątnej:
23,8"
Rezolucja:
3840 (RGB) × 2160, UHD 185 PPI
Aktywny obszar:
527,04 (szer.) × 296,46 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
530,2 (szer.) × 299,6 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
545 (szer.) × 323,4 (wys.) × 13 (gł.) mm
Jasność:
300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Waga:
2,30 kg (typowo)
Aplikacja:
Monitor stacjonarny / obrazowanie medyczne
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
BOE 23,8-calowy wyświetlacz modułu TTF LCD MV238QUM-N20 30 pinów Wyświetlacz LCD Lvds
MV238QUM-N20 Szczegóły produktu:
BOEEKRAN LCD MV238QUM-N20
Producent BOE
Nazwa modelu MV238QUM-N20
Rozmiar ekranu 23,8 cala
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Liczba pikseli 3840 (RGB) × 2160 (UHD) 185 PPI
Układ Pionowy pasek RGB
Obszar aktywny (mm) 527,04 × 296,46 (wys. × szer.)
Zarys (mm) 545 × 323,4 × 13 (wys. × szer. × głęb.)
Obszar ramki (mm) 530,2 × 299,6 (wys. × szer.)
Leczenie Powłoka przeciwodblaskowa (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Luminancja 300 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 1000 : 1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 14 (Typ.) (G do G) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy ADS, normalnie czarny, przepuszczalny
Głębia koloru 1,07B 99% sRGB
Podświetlenie 14S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Masa 2,30 kg (typowo)
Używany do Monitor stacjonarny / obrazowanie medyczne
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Typ sygnału eDP (4 tory) , HBR2 (5.4G/linia) , 30-stykowe złącze
Napięcie zasilające 10,0 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
MV238QUM-N20O nas:
Zapewniamy dobry produkt w najlepszej cenie, wspieramy zamówienie hurtowe/Drop Shipping
MV238QUM-N20 Shippment i pakowanie
Wyświetlacz LCD BOE 23,8 cala TTF MV238QUM-N20 30-pinowy wyświetlacz LCD Lvds 0
MV238QUM-N20Czas wysyłki i dostawy:
1. Wysyłamy na cały świat przez DHL, UPS, FedEx, EMS, TNTE-Packet, HK Post, SG Post, China Post itp.
2. Gwarantujemy wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu płatności (z wyjątkiem wakacji).
4. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni po dokonaniu płatności, skontaktuj się z nami.
Śledzimy przesyłkę i skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
MV238QUM-N20Czas dostawy:
--przez DHL, Fedex, UPS: 3-7 dni roboczych
--przez EMS: 7-15 dni roboczych
--Przez pocztę lotniczą lub paczkę: 10-30 dni roboczych (czasami dłużej)
UWAGA: czas dostawy nie powinien być traktowany jako aspekt twojej opinii.
Często zadawane pytania dotyczące MV238QUM-N20:
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarMV238QUM-N20 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zMV238QUM-N20za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieMV238QUM-N20?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaMV238QUM-N20 ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%