HannStar 10.1 calowy panel wyświetlacza lcd 1280*800 LVDS HSD101PWW1-G10 moduł ekranu lcd
Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD101PWW1-G10
Chiny
Nr modelu:
HSD101PWW1-G10
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1280 (RGB) × 800, WXGA 149 PPI
Aktywny obszar:
216,96 (szer.) × 135,6 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
227,42 (szer.) × 147,69 (wys.) × 4,25 (gł.) mm
Jasność:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
25 (Typ.) (Tr+Td)
Waga:
135 g (maks.)
Aplikacja:
Pad i tablet
Opis produktu
HSD101PWW1-G10 Szczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD101PWW1-G10
Marka panelu HannStar
Nr modelu HSD101PWW1-G10
Rozmiar przekątnej 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280 (RGB) × 800, WXGA 149 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 216,96 (szer.) × 135,6 (wys.) mm
Rozmiar konturu 227,42 (szer.) × 147,69 (wys.) × 4,25 (gł.) mm
Powierzchnia Twarda powłoka
Jasność 350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas odpowiedzi 25 (Typ.) (Tr+Td)
Wyświetl kolory 262K 45% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga 135 g (maks.)
Aplikacja Pad i tablet
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 6-bitowy), złącze 40-stykowe
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
HSD101PWW1-G10Zapłata :
HSD101PWW1-G10 Shippment i pakowanie
HannStar 10.1 calowy panel wyświetlacza lcd 1280*800 LVDS HSD101PWW1-G10 moduł ekranu lcd 0
HSD101PWW1-G10Wysyłka:
1. EMS dla brazylii, rosji i odległych obszarów.
2.SF dla Hongkongu, Tajwanu, Korei Południowej, Japonii, Tajlandii, Singapuru i Malezji
3. Produkt posiadający logo nie może zostać wysłany przez FEDEX.
4. Brazylia chce korzystać z FEDEX/DHL, musi zaoferować nam CNPJ/CPF!
HSD101PWW1-G10Skontaktuj się z nami:
2. Godziny pracy: od poniedziałku do soboty
Często zadawane pytania dotyczące HSD101PWW1-G10:
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieHSD101PWW1-G10 ?
Q: Czy mogę zapłacić za przejazdodSHannStar HSD101PWW1-G10kartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienie na moduł lcdHSD101PWW1-G10przy bardzo niskiej wartości?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%