BP101WX1-400 BOE 10.1 calowy panel LCD ekran 40 pinów MIPI wyświetlacz lcd do ipada
Nazwa marki: BOE
Numer modelu: BP101WX1-400
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
BP101WX1-400
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1280 (RGB) × 800, WXGA 149 PPI
Aktywny obszar:
216,96 (szer.) × 135,6 (wys.) mm
Wym. konturu:
229,46 (szer.) × 149,15 (wys.) × 4,5 (gł.) mm
Luminancja:
350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
800:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
30 (Typ.) (Tr+Td)
Waga:
164,5/167 g (typ./maks.)
Zaprojektowany dla:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
BP101WX1-400 Szczegóły produktu:
BOEEKRAN LCD BP101WX1-400
Marka panelu BOE
Model panelu BP101WX1-400
Rozmiar panelu 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280 (RGB) × 800, WXGA, 149 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 216,96 (szer.) × 135,6 (wys.) mm
Rozmiar konturu 229,46 (szer.) × 149,15 (wys.) × 4,5 (gł.) mm
Powierzchnia Antyodblaskowy, antyrefleksyjny
Jasność 350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania ADS, normalnie czarny, przepuszczalny
Najlepszy widok na Symetria
Czas odpowiedzi 30(Typ.)(Tr+Td)
Wyświetl kolory 16,7 mln 50% NTSC
Typ lampy WLED, 12 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga panelu 164,5/167 g (typ./maks.)
Interfejs sygnału MIPI (4 linie danych), złącze 40-pinowe
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: -20 ~ 60 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C
BP101WX1-400Płatność i wysyłka:
2. Możemy wysyłać przedmioty na cały świat. I zostaliśmy wysłani do wielu
krajów np.: Japonia, Tajlandia, Rosja, Ukraina, Wielka Brytania, Brazylia.
BP101WX1-400 Shippment i pakowanie
BP101WX1-400 BOE 10.1 calowy panel LCD ekran 40 pinów MIPI wyświetlacz lcd do ipada 0
BP101WX1-400Czas dostawy:
BP101WX1-400Gwarancja i konserwacja:
Często zadawane pytania dotyczące BP101WX1-400:
Q: Jak dokonać płatnościBP101WX1-400?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościBP101WX1-400 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaBP101WX1-400?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
P: jak długo otrzymam moje towaryBP101WX1-400?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%