Nowy 27.0 calowy ekran LCD LM270WF7-SSD1 1920*1080 Monitor LCD dla Lenovo AIO 3-27IMB05
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM270WF7-SSD1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
LM270WF7-SSD1
Rozmiar przekątnej:
27,0"
Rezolucja:
1920 (RGB) × 1080, FHD 81 PPI
Aktywny obszar:
597,888 (szer.) × 336,312 (wys.) mm
Zarys (mm):
607,1 (szer.) × 354,1 (wys.) × 13,2 (gł.) mm
Luminancja:
250 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
1000:1 (typ.) (TM)
Czas odpowiedzi:
14 (Typ.) (G do G)
Waga:
3,12/3,27 kg (typ./maks.)
Zaprojektowany dla:
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM270WF7-SSD1 Szczegóły produktu:
Wyświetlacz LGLCDEkran LM270WF7-SSD1
Producent Wyświetlacz LG
Nazwa modelu LM270WF7-SSD1
Rozmiar ekranu 27,0"
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1920 (RGB) × 1080 [FHD] 81 PPI
Konfiguracja pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 597,888 × 336,312 mm (wys. × szer.)
wymiar fizyczny 607,1 × 354,1 × 13,2 mm (wys. × szer. × gł.)
Obróbka powierzchniowa Matowy (zamglenie 25%), twarda powłoka (3H)
Jasność (cd/m²) 250 (Min.)
Kontrast 1000: 1 (typ.) [Transmisja]
Najlepszy kąt Pełny widok
Tryb optyczny IPS, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
szybkość reakcji 14 (Typ.) (G do G) ms
Liczba kolorów 16,7 mln, 72% NTSC
Rodzaj podświetlenia 4 ciągi WLED, 30 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 3,12/3,27 kg (typ./maks.)
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
układ sygnałowy LVDS (2 kanały, 8 bitów), złącze, 30 pinów
Napięcie zasilania 5,0 V (typowe)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
LM270WF7-SSD1Zastrzeżenie:
LM270WF7-SSD1Uwaga:
Przed złożeniem zamówienia kupujący musi potwierdzić potrzeby modelu ekranu.
Jeśli nie masz pewności co do modelu ekranu, skontaktuj się z nami po raz pierwszy.
Rozróżnimy i uchronimy przed zakupem niewłaściwego ekranu.
LM270WF7-SSD1 Shippment i pakowanie
Nowy 27.0 calowy ekran LCD LM270WF7-SSD1 1920*1080 Monitor LCD dla Lenovo AIO 3-27IMB05 0
LM270WF7-SSD1Dostawa:
Możemy wysłać rzeczy w ciągu 7 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.
Często zadawane pytania dotyczące LM270WF7-SSD1:
P: jak długo otrzymam moje towaryLM270WF7-SSD1 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM270WF7-SSD1?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaLM270WF7-SSD1?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieLM270WF7-SSD1 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%