10,1-calowy ekran LCD 1024*600 B101AW03 V0
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101AW03 V0
Nr modelu:
B101AW03 V0
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 576 WSVGA 116 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Otwarcie ramki:
224,72 (wys.) × 127,28 (szer.) mm
Wym. konturu:
235 (wys.) × 143 (szer.) × 5,2 (gł.) mm
Luminancja:
200 cd/m² (typowo)
Głębia koloru:
262K, 45% NTSC
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Używany do:
Opis produktu
B101AW03 V0 Szczegóły produktu:
Marka AUO
Nazwa modelu B101AW03 V0
Rozmiar 10,1"
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1024(RGB)×600 [WSVGA]117PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 222,72 (szer.) × 125,28 (wys.) mm
Zarys (mm) 235,5 (szer.) × 143,5 (wys.) × 5,2 (gł.) mm
Otwarcie ramki 224,72 (szer.) × 127,28 (wys.) mm
Powierzchnia Olśnienie (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Kontrast 400: 1 (typ.) [Transmisja]
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 16 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 262K, 45% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 12 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Kształt konturu Klin (wygięty PCBA, T≥5,2 mm)
Zastosuj do Komputer typu netbook
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Bez
Typ sygnału LVDS (1 kanał, 6-bit), 40 pinów, złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Praca: 0 ~ 50 ° C;Przechowywanie: -20 ~ 60 °C
B101AW03 V0Zapłata :
1: Otrzymujemy płatności ALI i płatności papieskie.Upewnij się, że twój adres jest OK.
2: płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin od zakończenia aukcji.
3: Niepłacący licytanci zostaną zgłoszeni.
B101AW03 V0Szczegóły wysyłki:
B101AW03 V0Czas dostawy wynosi około:
US/UK/Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Może to potrwać 7-20 dni roboczych dla francji/hiszpanii/niemiec.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Może to potrwać do 30-50 dni roboczych w przypadku włoch/brazylii/ameryki południowej.
Wysłane przez DHL Express (dotarcie zajmuje 3-6 dni roboczych)
B101AW03 V0 często zadawane pytania:
Q: Jak zamówićAUO B101AW03 V0?
Odp.: akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
Q: Co się stanie, jeśli szyba lcdB101AW03 V0otrzymałem nie może pracować?
P: kiedy będzie moje zamówienie10.1calowy panel lcdB101AW03 V0statek?
Odp.: zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówienia oB101AW03 V0?
O: Tak, możemy.Ale musisz zostawić wiadomość do nas przed wysyłką.
B101AW03 V0 Shippment i pakowanie
10,1-calowy ekran LCD 1024*600 B101AW03 V0 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%