10,1 cala B101AW02 V3 1024*600 dla netbooka PC EKRAN LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101AW02 V3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101AW02 V3
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 576 WSVGA 116 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Wym. konturu:
243 (wys.) × 146,5 (pion.) × 3,6 (gł.) mm
Luminancja:
200 cd/m² (typowo)
Głębia koloru:
262K, 45% NTSC
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Używany do:
Komputer typu netbook
Styl formularza:
Płaskie (płaskie PCBA, T3,4 ~ 4,0 mm)
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B101AW02 V3 szczegóły produktu:
Ekran LCD AUO B101AW02 V3
Marka panelu AUO
Model panelu B101AW02 V3
Rozmiar ekranu 10,1 cala
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1024 (RGB) × 600 WSVGA 117 PPI
Format pikseli Pionowe paski RGB
Rozmiar wyświetlacza 222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Wym. konturu 243 (wys.) × 146,5 (szer.) × 3,6 (gł.) mm
Leczenie Blask (zamglenie 0%)
Luminancja 200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 400:1 (typ.) (przekładnia)
Kąt widzenia TN, normalnie biały, przepuszczalny
Wyświetl kierunek Wyświetl kierunek
Czas odpowiedzi 5/11 (typ.) (Tr / Td) ms
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Liczba kolorów 262K, 45% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Zaprojektowany dla Komputer typu netbook
Panel dotykowy Bez
Styl formularza Płaskie (płaskie PCBA, T3,4 ~ 4,0 mm)
Typ interfejsu Złącze LVDS (1 kanał, 6 bitów) 40 styków
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
B101AW02 V3Zapłata :
1: Otrzymujemy płatności ALI i płatności papieskie.Upewnij się, że twój adres jest OK.
2: płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin od zakończenia aukcji.
3: Niepłacący licytanci zostaną zgłoszeni.
B101AW02 V3Szczegóły wysyłki:
B101AW02 V3Czas dostawy wynosi około:
US/UK/Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Może to potrwać 7-20 dni roboczych dla francji/hiszpanii/niemiec.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Może to potrwać do 30-50 dni roboczych w przypadku włoch/brazylii/ameryki południowej.
Wysłane przez DHL Express (dotarcie zajmuje 3-6 dni roboczych)
B101AW02 V3Powrót:
Zwrot jest akceptowany w ciągu 30 dni od otrzymania przedmiotu.
Często zadawane pytania dotyczące B101AW02 V3:
Q:Kiedy byś wysłał, JEŚLI zamówięB101AW02 V3?
Odp.: zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Jak zamówićAUO B101AW02 V3 ?
Odp.: akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Czy możesz przetestować10.1calowy panel lcdB101AW02 V3przed wysyłką?
Odp.: nie martw się, B101AW02 V3 zostanie przetestowany ok przed wysyłką
P: Co się stanie, jeśliAUO B101AW02 V3otrzymane nie może działać?
B101AW02 V3 Shippment i pakowanie
10,1 cala B101AW02 V3 1024*600 dla netbooka PC EKRAN LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%