10,1 cala B101AW02 V0 1024*600 40 pinów EKRAN LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101AW02 V0
Nr modelu:
B101AW02 V0
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024(RGB)×600 [WSVGA]117PPI
Aktywny obszar:
222,72 × 125,28 mm (wys. × szer.)
Wym. konturu:
243 × 146,5 × 3,6 mm (wys. × szer. × głęb.)
Styl formularza:
Płaskie (płaskie PCBA, T3,4 ~ 4,0 mm)
Luminancja:
200 cd/m² (typowo)
Czas odpowiedzi:
5/11 (typ.) (Tr / Td) ms
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Używany do:
Opis produktu
B101AW02 V0 Szczegóły produktu:
Marka AUO
Nazwa modelu B101AW02 V0
Rozmiar przekątnej 10,1"
Typ ekranu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 1024(RGB)×600 [WSVGA]117PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 222,72 × 125,28 mm (wys. × szer.)
Wym. konturu 243 × 146,5 × 3,6 mm (wys. × szer. × głęb.)
Powierzchnia Blask (zamglenie 0%)
Jasność 220 (typ.)
Kontrast 400: 1 (typ.) [Transmisja]
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Czas odpowiedzi 5/11 (typ.) (Tr / Td) ms
Styl formularza Płaskie (płaskie PCBA, T3,4 ~ 4,0 mm)
Rodzaj podświetlenia WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Zastosuj do Komputer typu netbook
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze, 40 pinów
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B101AW02 V0Proszę to zanotować:
B101AW02 V0Zapłata :
1: Otrzymujemy płatności ALI i płatności papieskie.Upewnij się, że twój adres jest OK.
2: płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin od zakończenia aukcji.
3: Niepłacący licytanci zostaną zgłoszeni.
B101AW02 V0Szczegóły wysyłki:
B101AW02 V0Czas dostawy wynosi około:
US/UK/Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Może to potrwać 7-20 dni roboczych dla francji/hiszpanii/niemiec.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Może to potrwać do 30-50 dni roboczych w przypadku włoch/brazylii/ameryki południowej.
Wysłane przez DHL Express (dotarcie zajmuje 3-6 dni roboczych)
B101AW02 V0 często zadawane pytania:
P: kiedy wyślesz, JEŚLI zamówięB101AW02 V0Teraz?
Odp.: zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbki?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: jak zamówić, jeśli nie znam numeru panelu lcd?
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
Odp .: Tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
B101AW02 V0 Shippment i pakowanie
10,1 cala B101AW02 V0 1024*600 40 pinów EKRAN LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%