| Numer modelu: | HSD156JUW2-B10 |
15,6-calowy panel LCD HSD156JUW2-B10 obsługuje przemysłowy ekran LCD 1920*1080
HSD156JUW2-B10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD156JUW2-B10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD156JUW2-B10 |
| Rozmiar przekątnej | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920 (RGB) × 1080, FHD 141 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 362,5 (szer.) × 196,2 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 363,7 (szer.) × 215,7 (wys.) mm |
| Powierzchnia | Blask (zamglenie 0%), twarda powłoka |
| Jasność | 850 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 15/15 (maks.) (Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16,7 mln 71% |
| Typ lampy | 4 ciągi WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 692 g (standardowo) |
| Aplikacja | Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |