B101AW01 V2 HW0A AUO 10,1 cala do netbooka PC EKRAN LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101AW01 V2 HW0A
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101AW01 V2 HW0A
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 576 WSVGA 116 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
235 (wys.) × 143 (szer.) × 5,2 (gł.) mm
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Waga ekranu:
262K, 45% NTSC
Zaprojektowany dla:
Komputer typu netbook
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B101AW01 V2 HW0ASzczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD B101AW01 V2 HW0A
Marka panelu AUO
Model panelu B101AW01 V2 HW0A
Rozmiar panelu 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1024 (RGB) × 576 WSVGA 116 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Otwarcie ramki 224,72 (wys.) × 127,28 (szer.) mm
Rozmiar konturu 235 (wys.) × 143 (szer.) × 5,2 (gł.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (przekładnia)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Dobry widok na Godzina szósta
Czas odpowiedzi 8 (Typ.) (Tr+Td) ms
Wyświetl kolory 262K, 45% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Używany do Komputer typu netbook
Ekran dotykowy Bez
Kształt konturu Klin (wygięty PCBA, T≥5,2 mm)
Interfejs sygnału LVDS (1 kanał, 6-bitowy) , Złącze 40 pinów
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B101AW01 V2 HW0A Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B101AW01 V2 HW0A Wysyłka:
B101AW01 V2 HW0A Zwroty:
B101AW01 V2 HW0A Gwarancja i konserwacja:
B101AW01 V2 HW0A Ważne wskazówki:
1. Wszystkie urządzenia należy przetestować przed wysyłką i w 100% działają dobrze.
B101AW01 V2 HW0ACzęsto zadawane pytania:
Q: Czy mogę zapłacić za towarB101AW01 V2 HW0Akartą kredytową ?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak wysyłacie moje towaryB101AW01 V2 HW0A ?
Odp.: możemy wysyłać na cały świat. Za pośrednictwem DHL, UPS, Fedex i EMS.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościB101AW01 V2 HW0A?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Nie znajduję LCD, którego szukam na stronie internetowej, co mam zrobić?
Odp .: Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo wyświetlaczy LCD z półek.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryB101AW01 V2 HW0A?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
B101AW01 V2 HW0AShippment i pakowanie
B101AW01 V2 HW0A AUO 10,1 cala do netbooka PC EKRAN LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%