B101AW01 V1 AUO 10.1 cala z ekranem LCD o rozdzielczości 1024*576
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101AW01 V1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101AW01 V1
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 600 [WSVGA] 133 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
235 (wys.) × 143 (szer.) × 5,2 (gł.) mm
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Waga ekranu:
262K, 51% NTSC
Zaprojektowany dla:
Komputer typu netbook
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B101AW01 V1 szczegóły produktu:
Marka AUO
Nazwa modelu B101AW01 V1
Rozmiar przekątnej 8,9 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1024 (RGB) × 600 [WSVGA] 133 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 222,72 × 125,28 mm (wys. × szer.)
Zarys (mm) 235 × 143 × 5,2 mm (wys. × szer. × głęb.)
Otwarcie ramki 224,72 × 127,28 mm (wys. × szer.)
Powierzchnia Olśnienie (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Kontrast 500: 1 (typ.) [Transmisja]
Dobry widok na Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 8 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 262K, 45% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga ekranu 262K, 51% NTSC
Zastosuj do Komputer typu netbook
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Typ sygnału LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze, 40 pinów
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maks.Oceny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B101AW01 V1Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B101AW01 V1Wysyłka:
B101AW01 V1Zwroty:
B101AW01 V1Gwarancja i konserwacja:
Często zadawane pytania dotyczące B101AW01 V1:
Q: Nie znajduję LCD, którego szukam na stronie internetowej, co mam zrobić?
Odp .: Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo wyświetlaczy LCD z półek.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryB101AW01 V1 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
P: Jak długo trwa gwarancjaB101AW01 V1?
Odp.: 90 dni gwarancji.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościB101AW01 V1?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
B101AW01 V1 Shippment i pakowanie
B101AW01 V1 AUO 10.1 cala z ekranem LCD o rozdzielczości 1024*576 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%