B101AW01 V0 HW5A AUO 10.1 cala z ekranem LCD o rozdzielczości 1024*576
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B101AW01 V0 HW5A
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B101AW01 V0 HW5A
Rozmiar przekątnej:
10,1"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 576 WSVGA 116 PPI
Aktywny obszar:
222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
235 (wys.) × 143 (szer.) × 5,2 (gł.) mm
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typowo) (TM)
Waga ekranu:
262K, 45% NTSC
Zaprojektowany dla:
Komputer typu netbook
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B101AW01 V0 HW5A Szczegóły produktu:
AUO EKRAN LCD B101AW01 V0 HW5A
Marka panelu AUO
Model panelu B101AW01 V0 HW5A
Rozmiar panelu 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1024 (RGB) × 576 WSVGA 116 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 222,72 (wys.) × 125,28 (szer.) mm
Otwarcie ramki 224,72 (wys.) × 127,28 (szer.) mm
Rozmiar konturu 235 (wys.) × 143 (szer.) × 5,2 (gł.) mm
Powierzchnia Olśnienie (zamglenie 0%), twarda powłoka (3H)
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (przekładnia)
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 8 (Typ.) (Tr+Td) ms
Wyświetl kolory 262K, 45% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Styl kształtu Klin (wygięty PCBA, T≥5,2 mm)
Aplikacja Komputer typu netbook
Interfejs sygnału 40 pinów LVDS (1 kanał, 6-bit) , terminal
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temp. pracy: 0 ~ 50 °C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
B101AW01 V0 HW5AZasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B101AW01 V0 HW5AWysyłka:
B101AW01 V0 HW5AZwroty:
B101AW01 V0 HW5AGwarancja :
1, bierzemy 12 miesięcy gwarancji od daty wysyłki, bez względu na problem z jakością.
B101AW01 V0 HW5A często zadawane pytania:
P: Jak wysyłacie moje towaryB101AW01 V0 HW5A ?
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa gwarancja na B101AW01 V0 HW5A?
Odp.: 90 dni gwarancji.
B101AW01 V0 HW5A Shippment i pakowanie
B101AW01 V0 HW5A AUO 10.1 cala z ekranem LCD o rozdzielczości 1024*576 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%