8,9 cala 1024*600 133 PPI B089AW01 V2 wyświetlacz LCD moduł TFT
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B089AW01 V2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B089AW01 V2
Rozmiar przekątnej:
8,9"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 600 [WSVGA] 133 PPI
Aktywny obszar:
195,072 (wys.) × 113,4 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
213,4 (wys.) × 129,6 (pion.) × 5,45 (gł.) mm
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
300:1 (typowo) (TM)
Waga ekranu:
262K, 51% NTSC
Zaprojektowany dla:
Komputer typu netbook
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B089AW01 V2Szczegóły Produktu :
Marka AUO
Nazwa modelu B089AW01 V2
Rozmiar ekranu 8,9 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1024 (RGB) × 600 [WSVGA] 133 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 195,072 (wys.) × 113,4 (szer.) mm
Rozmiar konturu 213,4 (wys.) × 129,6 (pion.) × 5,45 (gł.) mm
Otwarcie ramki 198,27 (wys.) × 116,6 (szer.) mm
Powierzchnia Przeciwodblaskowy
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Kontrast 300:1 (typowo) (TM)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 8 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 262K, 51% NTSC
Typ lampy 3S8P WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga ekranu 262K, 51% NTSC
Zastosuj do Komputer typu netbook
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze, 40 pinów
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Praca: 0 ~ 50 ° C;Przechowywanie: -20 ~ 60 °C
B089AW01 V2Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B089AW01 V2Wysyłka:
B089AW01 V2O wysyłce:
- Proszę podać imię i nazwisko odbiorcy oraz dokładny adres do wysyłki.
B089AW01 V2Gwarancja :
1, bierzemy 12 miesięcy gwarancji od daty wysyłki, bez względu na problem z jakością.
B089AW01 V2Często zadawane pytania:
Q: Czy możesz przetestowaćB089AW01 V2przed wysyłką?
Odp.: oczywiście nasz panel lcd B089AW01 V2 został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Jak zamówićB089AW01 V2?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCDB089AW01 V2otrzymane nie może działać?
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
B089AW01 V2Shippment i pakowanie
8,9 cala 1024*600 133 PPI B089AW01 V2 wyświetlacz LCD moduł TFT 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%