B089AW01 V3 1024*600 8.9 Netbook PC Wyświetlacz LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B089AW01 V3
Nr modelu:
B089AW01 V3
Rozmiar przekątnej:
8,9"
Rezolucja:
1024 (RGB) × 600 [WSVGA] 133 PPI
Aktywny obszar:
195,072 (wys.) × 113,4 (szer.) mm
Rozmiar konturu:
213,4 (wys.) × 129,6 (pion.) × 5,45 (gł.) mm
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
300:1 (typowo) (TM)
Waga ekranu:
262K, 51% NTSC
Zaprojektowany dla:
Komputer typu netbook
Opis produktu
B089AW01 V3 Szczegóły Produktu :
Marka AUO
Nazwa modelu B089AW01 V3
Rozmiar ekranu 8,9 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1024 (RGB) × 600 [WSVGA] 133 PPI
Format pikseli Trójkąt rgb
Rozmiar wyświetlacza 195,072 (wys.) × 113,4 (szer.) mm
Wym. konturu 213,4 (wys.) × 129,6 (pion.) × 5,45 (gł.) mm
Otwarcie ramki 198,27 (wys.) × 116,6 (szer.) mm
Powierzchnia Blask (zamglenie 0%)
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Kontrast 300:1 (typowo) (TM)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 6/2 (Typ.) (Tr/Td) ms
Liczba 262K, 51% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED [3S8P], 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Waga ekranu 262K, 51% NTSC
Zastosuj do Komputer typu netbook
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy 40 pinów LVDS (1 kanał, 6-bit), złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Praca: 0 ~ 50 ° C;Przechowywanie: -20 ~ 60 °C
B089AW01 V3 Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B089AW01 V3 Pakowanie:
B089AW01 V3 O wysyłce:
- Proszę podać imię i nazwisko odbiorcy oraz dokładny adres do wysyłki.
B089AW01 V3 Gwarancja :
1, bierzemy 12 miesięcy gwarancji od daty wysyłki, bez względu na problem z jakością.
B089AW01 V3 Często zadawane pytania:
Q: Czy możesz przetestować panel LCDB089AW01 V3przed wysyłką?
Odp.: tak, oczywiście, nie martw się, nasz przedmiot został przetestowany ok przed wysyłką.
Q: Czy akceptujesz zamówienie próbkiB089AW01 V3 ?
Odp .: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówieniaB089AW01 V3?
Odp .: Tak, możemy, możesz nam powiedzieć przed wysyłką.
P: jak długo obowiązuje gwarancja na wyświetlacz LCDB089AW01 V3?
O: 90 dni.
B089AW01 V3Shippment i pakowanie
B089AW01 V3 1024*600 8.9 Netbook PC Wyświetlacz LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%