| Numer modelu: | HSD090IHW1-A10 |
Hannstar HSD090IHW1-A10 1280*720 9.0 calowy ekran modułu IPS TFT LCD
HSD090IHW1-A10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD090IHW1-A10 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD090IHW1-A10 |
| Rozmiar przekątnej | 9,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280 (RGB) × 720, WXGA 163 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 198,912 (szer.) × 111,888 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 200,9 (szer.) × 113,8 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 210,7 (szer.) × 124,1 (wys.) × 8,35 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 600 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (typ.) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.) (Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln 70% NTSC |
| Źródło światła | WLED [9S3P], 30 000 godzin, bez sterownika |
| Waga | 225/235g (typ./maks.) |
| Zaprojektowany dla | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 8-bitowy) 60 pinów FPC |