800*600 8,4 cala 20 pinów LVDS CCFL ekran TFT LCD B084SN03 V0
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B084SN03 V0
Nr modelu:
B084SN03 V0
Rozmiar przekątnej:
8,4"
Rezolucja:
800 (RGB) × 600 SVGA 119 PPI
Aktywny obszar:
170,4 (szer.) × 127,8 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
203 (szer.) × 142,5 (wys.) mm
Jasność:
220 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
60/60/60/40 (typowo) (CR≥10)
Liczba:
262K, 48% NTSC
Aplikacja:
Przemysłowy
Typ interfejsu:
LVDS (1 kanał, 6-bit), 20 pinów, złącze
Opis produktu
B084SN03 V0 Szczegóły produktu:
Producent AUO
Nazwa modelu B084SN03 V0
Rozmiar ekranu 8,4 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 600 SVGA 119 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 170,4 (w poziomie) × 127,8 (w pionie) mm
Wym. konturu 203 (szer.) × 142,5 (wys.) mm
Otwarcie ramki 173,8 (w poziomie) × 131,2 (w pionie) mm
Jasność 220 cd/m² (typowo)
Kontrast 350:1 (typ.) (TM)
Najlepszy kąt Godzina szósta
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny
Kąt widzenia 60/60/60/40 (typowo) (CR≥10)
Czas odpowiedzi 10/25 (Typ.) (Tr/Td) ms
Liczba 262K, 48% NTSC
Rodzaj podświetlenia 1 szt. CCFL, 20 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 215±10g
Zastosuj do Przemysłowy
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Układ sygnałowy LVDS (1 kanał, 6-bit), 20 pinów, złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
- Zapewniamy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
B084SN03 V0O wysyłce:
B084SN03 V0Czas dostawy wynosi ok.:
7-15 dni roboczych do USA, wysyłka przez USPS z numerem utworu.
14-22 dni roboczych do wielkiej brytanii australii, kanady.
18-25 dni roboczych do grecji, hiszpanii, polsce, norwegii.
18-25 dni roboczych do niemiec, filandii. szwecja, malta.
20-25 dni roboczych do Francji, Czech.większość Europy.
30-40 dni roboczych do innych krajów (brazylia i rosja).
Jest to zwykle około czasu wysyłki. Jeśli twój kraj surowe zwyczaje i spowoduje opóźnienie.
B084SN03 V0Powrót:
B084SN03 V0 często zadawane pytania:
Q: Jak zamówićAUOpanel LCDB084SN03 V0?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
P: Czy możesz przetestowaćB084SN03 V0przed wysyłką ?
Odp .: Oczywiście, 8,4-calowy ekran LCD B084SN03 V0 został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśli plikB084SN03 V0otrzymane nie może działać?
P: Jak długo obowiązuje gwarancja naB084SN03 V0?
O: 90 dni.
B084SN03 V0 Shippment i pakowanie
800*600 8,4 cala 20 pinów LVDS CCFL ekran TFT LCD B084SN03 V0 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%