800*600 8,4 cala 20 pinów LVDS CCFL ekran TFT LCD B084SN03
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B084SN03
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B084SN03
Rozmiar przekątnej:
8,4"
Rezolucja:
800 (RGB) × 600 SVGA 119 PPI
Aktywny obszar:
170,4 (szer.) × 127,8 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
173,8 (wys.) × 131,2 (szer.) mm
Jasność:
200 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
60/60/60/40 (typowo) (CR≥10)
Liczba:
262K, 47% NTSC
Aplikacja:
Przemysłowy
Typ interfejsu:
LVDS (1 kanał, 6-bit), 20 pinów, złącze
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B084SN03 Szczegóły produktu:
EKRAN LCD AUO B084SN03
Marka panelu AUO
Nazwa modelu B084SN03
Rozmiar ekranu 8,4 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 600 SVGA 119 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 170,4 (w poziomie) × 127,8 (w pionie) mm
Wym. konturu 203 (szer.) × 142,5 (wys.) mm
Otwarcie ramki 173,8 (wys.) × 131,2 (szer.) mm
Jasność 200 cd/m² (typowo)
Kontrast 350:1 (typ.) (TM)
Najlepszy kąt godzina 12
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 60/60/60/40 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 10/25 (Typ.) (Tr/Td) ms
Liczba 262K, 47% NTSC
Rodzaj podświetlenia 1 szt. CCFL, 10 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 230±10g
Zastosuj do Przemysłowy
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Typ interfejsu LVDS (1 kanał, 6-bit), 20 pinów, złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura pracy: 0 ~ 50°C;Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
- Zapewniamy szeroką gamę ekranów LCD, ekranów dotykowych, falowników i innych akcesoriów.
B084SN03O wysyłce:
B084SN03Czas dostawy wynosi ok.:
7-15 dni roboczych do USA, wysyłka przez USPS z numerem utworu.
14-22 dni roboczych do wielkiej brytanii australii, kanady.
18-25 dni roboczych do grecji, hiszpanii, polsce, norwegii.
18-25 dni roboczych do niemiec, filandii. szwecja, malta.
20-25 dni roboczych do Francji, Czech.większość Europy.
30-40 dni roboczych do innych krajów (brazylia i rosja).
Jest to zwykle około czasu wysyłki. Jeśli twój kraj surowe zwyczaje i spowoduje opóźnienie.
B084SN03Powrót:
B084SN03 często zadawane pytania:
P: Jak wysyłacie moje towaryB084SN03?
P: Jak długo trwa gwarancjaAUO B084SN03?
Odp.: 90 dni gwarancji.
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
B084SN03 Shippment i pakowanie
800*600 8,4 cala 20 pinów LVDS CCFL ekran TFT LCD B084SN03 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%