Interfejs MIPI 1200x1920 45 pinów 8-calowy ekran TFT LCD B080UAN01.4
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B080UAN01.4
Nr modelu:
B080UAN01.4
Rozmiar przekątnej:
8,0"
Rezolucja:
1200 (RGB) × 1920 WUXGA 283PPI188PPI
Aktywny obszar:
107,64 × 172,224 (wys. × szer.) mm
Rozmiar konturu:
1200 (RGB) × 1920 WUXGA 283 PPI
Jasność:
400 cd/m² (typowo)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Waga:
90,0 g (maks.)
Aplikacja:
Pad i tablet
Typ interfejsu:
MIPI (4 linie danych), 45 pinów, złącze
Opis produktu
B080UAN01.4 szczegóły produktu:
WYŚWIETLACZ LCD AUO B080UAN01.4
Marka panelu AUO
Nazwa modelu B080UAN01.4
Rozmiar ekranu 8,0 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1200 (RGB) × 1920 WUXGA 283 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 107,64 × 172,224 (wys. × szer.) mm
Wym. konturu 114,6 (szer.) × 184,6 (wys.) × 3,65 (gł.) mm
Leczenie Powłoka twarda (1H)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
Kontrast 800:1 (typ.) (przekładnia)
Wyświetl kierunek Symetria
Tryb pracy AHVA, normalnie czarny wyświetlacz, transmisja
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 25 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 60% NTSC
Rodzaj podświetlenia 7S3P WLED, 15 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 90,0 g (maks.)
Zastosuj do Pad i tablet
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Typ interfejsu MIPI (4 linie danych), 45 pinów, złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Praca: -20 ~ 60 °C;Przechowywanie: -30 ~ 70 °C
B080UAN01.4Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B080UAN01.4O wysyłce:
B080UAN01.4Czas dostawy wynosi ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
B080UAN01.4Powrót:
B080UAN01.4 często zadawane pytania:
P: jak długo otrzymam moje towaryB080UAN01.4 ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarB080UAN01.4 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaB080UAN01.4?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
B080UAN01.4 Shippment i pakowanie
Interfejs MIPI 1200x1920 45 pinów 8-calowy ekran TFT LCD B080UAN01.4 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%