AUO 8.0 cal B080EAN03.1 800*1280 188PPI EKRAN LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B080EAN03.1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B080EAN03.1
Rozmiar przekątnej:
8,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 1280 WXGA 188 PPI
Aktywny obszar:
107,64 × 172,224 (wys. × szer.) mm
Otwarcie ramki:
154,4 (szer.) × 93,44 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
114,8 (szer.) × 184,7 (wys.) × 3,65 (gł.) mm
Jasność:
400 cd/m² (typowo)
Tryb wyświetlania:
AHVA, normalnie czarny wyświetlacz, transmisja
Waga:
75,0 g (maks.)
Aplikacja:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B080EAN03.1 Szczegóły produktu:
WYŚWIETLACZ LCD AUO B080EAN03.1
Marka panelu AUO
Nazwa modelu B080EAN03.1
Rozmiar przekątnej 8,0 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 1280 WXGA 188 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 107,64 × 172,224 (wys. × szer.) mm
Wym. konturu 114,8 (szer.) × 184,7 (wys.) × 3,65 (gł.) mm
Leczenie Blask (zamglenie 0%)
Jasność 400 cd/m² (typowo)
Kontrast 800:1 (typ.) (przekładnia)
Najlepszy kąt Symetria
Tryb pracy AHVA, normalnie czarny wyświetlacz, transmisja
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiadanie 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 58% NTSC
Rodzaj podświetlenia 6S3P WLED, 15 000 godzin, bez sterownika
Waga ekranu 75,0 g (maks.)
Zastosuj do Pad i tablet
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Bez
Układ sygnałowy MIPI (4 linie danych), 45 pinów, złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Praca: -20 ~ 60 °C;Przechowywanie: -30 ~ 70 °C
B080EAN03.1Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B080EAN03.1Wysyłka:
(Uwaga: dni robocze/robocze: bez weekendu ani świąt.)
Do większości krajów: 25-45 dni roboczych (takich jak niemcy, hiszpania, szwajcaria itp.)
Do USA, Wielkiej Brytanii i Australii: 7-18 dni roboczych
Do rosji: 25-60 dni roboczych ze względu na rosyjską pocztę jest bardzo powolna
Aby uzyskać szybszą dostawę, skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
2. Wysyłamy paczkę na cały świat jako prezent. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest właściwy.
B080EAN03.1Powrót:
B080EAN03.1 Często zadawane pytania:
P: Jak wysyłacie moje towaryB080EAN03.1 ?
P: Czy jesteś manufakturą lub firmą handlową?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
P: Jak długo trwa gwarancja na B080EAN03.1?
Odp.: 90 dni gwarancji.
B080EAN03.1 Shippment i pakowanie
AUO 8.0 cal B080EAN03.1 800*1280 188PPI EKRAN LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%