| Numer modelu: | HSD070JDW6-A00 |
7.0 calowy oryginalny wyświetlacz samochodowy wyświetlacz LCD dla HSD070JDW6-A00
HSD070JDW6-A00 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD070JDW6-A00 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD070JDW6-A00 |
| Rozmiar przekątnej | 7,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 800 (RGB) × 480, WVGA 133 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 154,4 (szer.) × 93,44 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 165 (szer.) × 104,07 (wys.) × 8,5 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 1000 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.) (Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16,7 mln 70% NTSC |
| Typ lampy | 7S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga | 153±10g |
| Aplikacja | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | Równoległe RGB (1 kanał, 8 bitów) + SPI, 60 pinów FPC |