AUO LCD SCREENB080EAN02.2 800*1280 31 pinów Panel wyświetlacza
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B080EAN02.2
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B080EAN02.2
Rozmiar przekątnej:
8,0"
rezolucja:
800 (RGB) × 1280, WXGA 188 PPI
Rozmiar wyświetlacza:
107,64 (szer.) × 172,224 (wys.) mm
Leczenie:
Przeciwodblaskowy
Jasność:
350 cd/m² (typ.
Czas odpowiedzi:
30 (Typ.) (Tr+Td)
Kąt widzenia:
85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Waga:
105g (maks.)
Zaprojektowany dla:
Pad i tablet
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B080EAN02.2 Szczegóły produktu:
EKRAN LCD AUOB080EAN02.2
Marka panelu AUO
Nazwa modelu B080EAN02.2
Rozmiar przekątnej 8,0 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 1280 WXGA 188 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Rozmiar wyświetlacza 107,64 × 172,224 (wys. × szer.) mm
Zarys (mm) 114,8 (szer.) × 184,7 (wys.) × 4,56 (gł.) mm
Jasność 350 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) (przekładnia)
Najlepszy kąt Pełny widok
Tryb pracy AHVA, normalnie czarny wyświetlacz, transmisja
Kąt widzenia 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10)
Odpowiedź 30 (Typ.) (Tr+Td) ms
Liczba 16,7 mln, 58% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED [6S3P], 15 tys. godzin, bez sterownika
Waga ekranu 105g (maks.)
Zastosuj do Pad i tablet
Częstotliwość odświeżania 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Typ sygnału 31 pinów MIPI (4 linie danych), złącze
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura pracy: -20 ~ 60°C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C
B080EAN02.2Zasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B080EAN02.2Ważny:
B080EAN02.2O wysyłce:
B080EAN02.2Czas dostawy wynosi ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
B080EAN02.2Zwrot i informacje zwrotne:
Wszystkie zwroty muszą być poinformowane przed powrotem.
Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie i być w dobrym stanie.
Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi.
B080EAN02.2 często zadawane pytania:
Q: Jak zamówićOSTRYB080EAN02.2?
Odp.: akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
Q: Kiedy wyśle ​​moje zamówienieB080EAN02.2?
Odp.: zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
P: Czy możesz przetestować8.0calowy panel lcdB080EAN02.2przed wysyłką ?
Odp.: nie martw się, nasz SHARP lcd LQ121S1LG73 został przetestowany pomyślnie przed wysyłką
P: Czy możesz zadeklarować niską wartość dla panelu LCD mojego zamówieniaB080EAN02.2?
Odp.: tak, możemy, ale musisz zostawić nam wiadomość przed wysyłką.
B080EAN02.2 Shippment i pakowanie
AUO LCD SCREENB080EAN02.2 800*1280 31 pinów Panel wyświetlacza 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%