| Numer modelu: | HSD123KPW2-A10 |
12,3 cala HSD123KPW2-A10 50-pinowy wyświetlacz LCD do wyświetlacza samochodowego
HSD123KPW2-A10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD123KPW2-A10 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Nr modelu | HSD123KPW2-A10 |
| Rozmiar przekątnej | 12,3" |
| Otwarcie ramki | 294,8 (szer.) × 112,1 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 308,1 (wys.) × 130 (szer.) × 15,6 (gł.) mm |
| Leczenie | Blask (zamglenie 0%) |
| Luminancja | 850 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 16/14 (typ.) (Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln 70% NTSC |
| Źródło światła | WLED [11S4P], 30 000 godzin, bez sterownika |
| Waga | DO USTALENIA |
| Zaprojektowany dla | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze |
| Zasilacz | 3,3 V (typowe) |