11.6 cala 1366*768 B116XTN01.0 HW1A 30 pinów ekran LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B116XTN01.0 HW1A
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B116XTN01.0 HW1A
Rozmiar przekątnej:
11,6"
rezolucja:
1366 (RGB) × 768 [WXGA] 135 PPI
Aktywny obszar:
256,05 × 144 mm (wys. × szer.)
Zarys (mm):
278 × 168 × 3,6 mm (wys. × szer. × głęb.)
Luminancja:
220 (typ.)
Współczynnik kontrastu:
500:1 (typ.) (przekładnia)
Odpowiedź:
262K, 45% NTSC
Kąt widzenia:
45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Używany do:
Laptop Netbook PC
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B116XTN01.0 HW1A Szczegóły produktu:
EKRAN LCD AUO B116XTN01.0 HW1A (LEN4010)
Marka AUO
Nazwa modelu B116XTN01.0 HW1A
Rozmiar przekątnej 11,6 cala
Typ ekranu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1366 (RGB) × 768 WXGA 135 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 256,125 (w poziomie) × 144 (w pionie) mm
Wym. konturu 278 (wys.) × 168 (szer.) × 3,6 (gł.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 220 cd/m² (typowo)
Kontrast 500:1 (typ.) (przekładnia)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Czas odpowiedzi 3/5 (Typ.) (Tr/Td) ms
Kolor wsparcia 262K 45% NTSC
Rodzaj podświetlenia WLED, 15 000 godzin, ze sterownikiem LED
Zastosuj do Laptop Netbook PC
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Funkcja dotykowa Nie dotykać
Typ interfejsu eDP (2 tory), złącze 30-pinowe
Napięcie zasilania 3,3 V (typowe)
Maksymalny Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B116XTN01.0 HW1AZasady obsługi klienta:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, prosimy o kontakt
1: zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
B116XTN01.0 HW1AO wysyłce:
B116XTN01.0 HW1ACzas dostawy wynosi ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
B116XTN01.0 HW1AZwrot i informacje zwrotne:
Wszystkie zwroty muszą być poinformowane przed powrotem.
Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie i być w dobrym stanie.
Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi.
B116XTN01.0 HW1ACzęsto zadawane pytania:
P: jak długo otrzymam moje towaryB116XTN01.0 HW1A ?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościB116XTN01.0 HW1A ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Czy przyjmujecie przykładowe zamówieniaB116XTN01.0 HW1A ?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
B116XTN01.0 HW1A Shippment i pakowanie
11.6 cala 1366*768 B116XTN01.0 HW1A 30 pinów ekran LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%