11,6-calowy slim eDP 30 pinów matowy ekran notebooka 1366*768 B116XTN02.1
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: B116XTN02.1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
B116XTN02.1
Rozmiar przekątnej:
11,6"
rezolucja:
1366 (RGB) × 768 [WXGA] 135 PPI
Aktywny obszar:
256,05 × 144 mm (wys. × szer.)
Zarys (mm):
278 × 168 × 3,6 mm (wys. × szer. × głęb.)
Luminancja:
220 (typ.)
Współczynnik kontrastu:
400:1 (typowo) (przekładnia)
Odpowiedź:
262K, 45% NTSC
Wyświetl kolory:
97,0 g (maks.)
Używany do:
Laptop Netbook PC
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
B116XTN02.1 Szczegóły produktu:
EKRAN LCD AUO B116XTN02.1
Marka panelu AUO
Model panelu B116XTN02.1
Rozmiar panelu 11,6"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1366 (RGB) × 768 [WXGA] 135 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 256,05 × 144 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu 278 × 168 × 3,6 mm (wys. × szer. × głęb.)
Powierzchnia Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 220 (typ.)
Współczynnik kontrastu 400 : 1 (typ.) [Transmisja]
Kąt widzenia 45/45/15/35 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 8 (Typ.) (Tr+Td) ms
Wyświetl kolory 262K, 45% NTSC
Typ lampy WLED, 10 000 godzin, ze sterownikiem LED
Styl formularza Wąski (płaski PCBA, T≤3,2 mm)
Częstotliwość 60 Hz
Zaprojektowany dla Laptop Netbook PC
Panel dotykowy Bez
Interfejs sygnału eDP (2 tory) , eDP1.2 , terminal, 30 pinów
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
B116XTN02.1Opis:
1. Najwyższej jakości części zamienne do ekranu dotykowego LCD.
2. Rozsądna i konkurencyjna cena.
6. Każdy przedmiot został sprawdzony i jest w dobrym stanie przed wysyłką.
B116XTN02.1O wysyłce:
B116XTN02.1Czas dostawy wynosi ok.:
Stany Zjednoczone / Wielka Brytania / Australia 7-14 dni roboczych.
Kanada 7-25 dni roboczych.
Francja/Hiszpania/Niemcy może zająć 7-20 dni roboczych.
Europa Wschodnia może zająć do 16-30 dni roboczych.
Włochy/Brazylia/Ameryka Południowa może potrwać do 30-50 dni roboczych.
Wysłane przez DHL Express (potrzeba 3-6 dni roboczych, aby dotrzeć)
B116XTN02.1Zwrot i informacje zwrotne:
Wszystkie zwroty muszą być poinformowane przed powrotem.
Zwracane produkty muszą mieć oryginalne opakowanie i być w dobrym stanie.
Koszty dostawy nie podlegają zwrotowi.
B116XTN02.1Często zadawane pytania:
Q: Nie znajduję LCD, którego szukam na stronie internetowej, co mam zrobić?
Odp .: Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo wyświetlaczy LCD z półek.
P: jak długo będę otrzymywać moje towaryB116XTN02.1?
Odp.: ogólnie rzecz biorąc, zajmie ci to 3-8 dni przez DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Jak dokonać płatności zaB116XTN02.1?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Co się stanie, jeśliB116XTN02.1otrzymuję nie może pracować?
B116XTN02.1 Shippment i pakowanie
11,6-calowy slim eDP 30 pinów matowy ekran notebooka 1366*768 B116XTN02.1 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%