| Numer modelu: | HSD121IXN1-A00 |
| MOQ: | 2 szt |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny moduł wyświetlacza LCD HannStar 12.1 cala HSD121IXN1-A00
HSD121IXN1-A00 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD121IXN1-A00 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD121IXN1-A00 |
| Rozmiar przekątnej | 12,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1024 (RGB) × 768, XGA 105 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 245,76 (szer.) × 184,32 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 260,5 × 204 × 8,9 (wys. × szer. × głęb.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 600 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 900 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 262K/16,7M |
| Podświetlenie | WLED, 30 000 godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | 500g (Typ.) |
| Używany do | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), złącze 20-stykowe |
| Napięcie zasilające | 3,3 V (typowe) |