| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD121IXN1-A00 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Oryginalny moduł wyświetlacza LCD HannStar 12.1 cala HSD121IXN1-A00
HSD121IXN1-A00 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD121IXN1-A00 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD121IXN1-A00 |
| Rozmiar przekątnej | 12,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1024 (RGB) × 768, XGA 105 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 245,76 (szer.) × 184,32 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 260,5 × 204 × 8,9 (wys. × szer. × głęb.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 600 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 900 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 262K/16,7M |
| Podświetlenie | WLED, 30 000 godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | 500g (Typ.) |
| Używany do | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), złącze 20-stykowe |
| Napięcie zasilające | 3,3 V (typowe) |
| Maks.Oceny | Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C;Poziom wibracji: 2,9 G (28,4 m/s²) |
| Oryginalny moduł wyświetlacza LCD HannStar 12.1 cala HSD121IXN1-A00 | |
HSD121IXN1-A00Opis:
1. Najwyższej jakości części zamienne do ekranu dotykowego LCD.
2. Rozsądna i konkurencyjna cena.
3. Służy do naprawy wadliwego ekranu, problemów z ekranem dotykowym, martwych pikseli, pękniętych ekranów dotykowych, uszkodzonych itp.
4. Każdy zespół jest testowany przed wysyłką i działa w 100%; Kontrola jakości: wszystkie są testowane przed dostawą, nie ma żadnych ciemnych plam, punktów koloru, pikseli transakcji.
5. Jeśli masz jakiś problem z przedmiotem, skontaktuj się ze mną przed zakupem, a my odpowiemy ci tak szybko, jak to możliwe.
6. Każdy przedmiot został sprawdzony i jest w dobrym stanie przed wysyłką.
7. Jest dostarczany w ochronnej folii bąbelkowej i ma wszystkie powłoki ochronne ekranu, więc proszę się nie martwić.
HSD121IXN1-A00 Shippment i pakowanie
![]()
HSD121IXN1-A00Terminy wysyłki:
Aby zagwarantować czas wysyłki i bezpieczeństwo dostawy, jesteśmy w stanie wysłać przedmiot TYLKO do krajów wymienionych w sekcji Wysyłka i opakowanie.
HSD121IXN1-A00Zwrot i gwarancja:
- Jeśli produkt jest uszkodzony lub nie działa, skontaktuj się z nami natychmiast po otrzymaniu produktu. Oferujemy 30 dni zwrotu pieniędzy lub wymiany.
-Jeśli udowodnisz, że ten produkt jest uszkodzony lub nie działa, zwróć produkt, ponownie wyślemy ci produkt.
- Zwracany przedmiot i wszystkie akcesoria muszą być w oryginalnym (nieużywanym) stanie.Każdy element jest oklejony etykietą gwarancyjną, proszę nie podrywać etykiety.
HSD121IXN1-A00Często zadawane pytania:
Q: Jak długa jest gwarancjaHSD121IXN1-A00?
O: 90 dni.
P: czy możesz przetestować panel lcdHSD121IXN1-A00przed wysyłką ?
Odp.: oczywiście cały nasz panel lcd został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Czy możesz zadeklarować niską wartość mojego zamówieniaHSD121IXN1-A00kiedy wysyłka?
Odp .: Tak, możemy to dla ciebie zrobić, jeśli potrzebujesz.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCDHSD121IXN1-A00 otrzymałem nie może pracować?
Odp.: wyświetlacz lcd HSD121IXN1-A00 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel połączeniowy, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje