| Numer modelu: | HSD090JFW1-A02 |
9,0-calowy wyświetlacz LCD HSD090JFW1-A02 1024x600 TFT do wyświetlacza samochodowego
HSD090JFW1-A02 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD090JFW1-A02 | |
|---|---|
| Marka panelu | HannStar |
| Model panelu | HSD090JFW1-A02 |
| Rozmiar przekątnej | 9,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1024 (RGB) × 600, WSVGA 132 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 196,608 (szer.) × 114,15 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 200,01 (szer.) × 117,55 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 211,1 × 126,5 × 6 (wys. × szer. × gł.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 500 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 17/18 (Typ.) (Tr / Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 16,2 mln 50% NTSC |
| Podświetlenie | 3S13P WLED, 15 000 godzin, bez sterownika |
| Masa | 226g (typ.) |
| Używany do | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 8-bitowy), FPC 40 pinów |
| Napięcie zasilające | 3,3/12,5/23/-10 V (typowo) (VDD/AVDD/VGH/VGL) |
HSD090JFW1-A02Zapłata :
1. Wyślemy zamówienie w ciągu 1-3 dni po potwierdzeniu płatności.
2. Możesz wybrać DHL/TNT do szybkiej wysyłki
HSD090JFW1-A02 Shippment i pakowanie
HSD090JFW1-A02Wysyłka:
1. Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
5. Potwierdź to u nas przed zakupem, jeśli potrzebujesz 100% nowego.