Nazwa marki: HannStar
Numer modelu: HSD080IDW1-C01
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
CHINY
Nr modelu:
HSD080IDW1-C01
Diagonal Size:
8.0"
rezolucja:
800(RGB)*480, WVGA 116PPI
Aktywny obszar:
176,64 (szer.) * 99,36 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
180,1 (szer.) * 103,4 (wys.) mm
Wym. konturu:
193,1 (szer.) * 117,2 (wys.) * 6,92 (gł.) mm
Waga:
215g (typ.)
Zaprojektowany dla:
Wyświetlacz samochodowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
HSD080IDW1-C01 Szczegóły produktu:
HannStarLCDEkran HSD080IDW1-C01
Marka HannStar
Nr modelu HSD080IDW1-C01
Rozmiar przekątnej 8,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA 116 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Aktywny obszar 176,64 (szer.) × 99,36 (wys.) mm
Otwarcie ramki 180,1 (szer.) × 103,4 (wys.) mm
Wym. konturu 193,1 (wys.) × 117,2 (szer.) × 6,92 (gł.) mm
Leczenie Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H)
Luminancja 450 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 500:1 (Min.) (TM)
Wyświetl kierunek Godzina szósta
Czas odpowiedzi 5/20 (Typ.) (Tr/Td)
Kąt widzenia 75/75/60/70 (typowo) (CR≥10)
Tryb pracy TN, normalnie biały, przepuszczalny
Kolor wsparcia 262K/16,2M 50% NTSC
Źródło światła WLED [3S10P], 20 000 godzin, bez sterownika
Waga 215g (typ.)
Zaprojektowany dla Wyświetlacz samochodowy
Częstotliwość wyświetlania klatek 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu TTL (1 kanał, 6/8-bitowy), 60 pinów FPC
Zasilacz 3,3/9,7/15,0/-9 V (VCC/AVDD/VGH/VHL)
HSD080IDW1-C01Bądź ostrożny:
1. Teraz powiedz nam nazwę swojego modelu LCD, na przykład HSD080IDW1-C01
2. Sprawdź rozmiar i rozdzielczość ekranu LCD.
4. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin.
HSD080IDW1-C01Wysyłka i opakowanie:
HSD080IDW1-C01O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
HSD080IDW1-C01Zwroty:
HSD080IDW1-C01Godziny pracy:
HSD080IDW1-C01Często zadawane pytania:
Q: Jak dokonać płatności zaHSD080IDW1-C01?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienie na panel LCDHSD080IDW1-C01przy bardzo niskiej wartości?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naHSD080IDW1-C01?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Co się stanie, jeśliHSD080IDW1-C01 otrzymuję nie może pracować?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%