| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD080IDW1-C01 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Nowa oryginalna nawigacja samochodowa GPS 8.0 cala TFT Hannstar HSD080IDW1-C01 Panel wyświetlacza LCD
HSD080IDW1-C01 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD080IDW1-C01 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD080IDW1-C01 |
| Rozmiar przekątnej | 8,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 800 (RGB) × 480, WVGA 116 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 176,64 (szer.) × 99,36 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 180,1 (szer.) × 103,4 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 193,1 (wys.) × 117,2 (szer.) × 6,92 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 450 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Min.) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Godzina szósta |
| Czas odpowiedzi | 5/20 (Typ.) (Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/60/70 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 262K/16,2M 50% NTSC |
| Źródło światła | WLED [3S10P], 20 000 godzin, bez sterownika |
| Waga | 215g (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | TTL (1 kanał, 6/8-bitowy), 60 pinów FPC |
| Zasilacz | 3,3/9,7/15,0/-9 V (VCC/AVDD/VGH/VHL) |
| Środowisko | Temperatura robocza: -20 ~ 70 °C;Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C;Poziom wibracji: 2,9 G (28,4 m/s²) |
| Nowa oryginalna nawigacja samochodowa GPS 8.0 cala TFT Hannstar HSD080IDW1-C01 Panel wyświetlacza LCD | |
HSD080IDW1-C01Bądź ostrożny:
Aby uniknąć błędnych zamówień lub kupowania niewłaściwych przedmiotów, przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z poniższymi informacjami.
1. Teraz powiedz nam nazwę swojego modelu LCD, na przykład HSD080IDW1-C01
2. Sprawdź rozmiar i rozdzielczość ekranu LCD.
3. Sprawdź interfejs sygnału (14-pinowy, 20-pinowy, 30-pinowy (s, m, l), 40-pinowy (s, m, l), 50-pinowy) i położenie.
4. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin.
Jeśli kupisz większą ilość, skontaktuj się z nami.Kup więcej części.Zaproponujemy Ci zniżkę, dodając do koszyka.
HSD080IDW1-C01Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD080IDW1-C01O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
Wysyłamy go w ciągu 1-3 dni roboczych po zapłaceniu. Wysyłamy tylko zgodnie z adresem wysyłki, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki, skontaktuj się ze mną z wyprzedzeniem. Jeśli chodzi o czas wysyłki, zwykle będzie to 7 -30 dni, które będą różne dla różnych krajów.
HSD080IDW1-C01Zwroty:
Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepiej, jak potrafimy. Zwrócimy ci pieniądze, jeśli zwrócisz produkty w ciągu 15 dni od ich otrzymania z jakiegokolwiek powodu.Jednak kupujący powinien upewnić się, że zwracane produkty są w oryginalnych warunkach.Jeśli przedmioty zostaną uszkodzone lub utracone, gdy zostaną zwrócone, kupujący będzie odpowiedzialny za takie uszkodzenie lub stratę, a my nie zwrócimy kupującemu pełnego zwrotu pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
HSD080IDW1-C01Godziny pracy:
Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami. Szczerze za twoją usługę, nasz czas obsługi na czas pekiński: 8: 00-12: 00;1:30-6: 00; Ale mamy 24 godziny na obsługę klienta, aby rozwiązać problem.
HSD080IDW1-C01Często zadawane pytania:
Q: Jak dokonać płatności zaHSD080IDW1-C01?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
Q: Czy możesz zadeklarować moje zamówienie na panel LCDHSD080IDW1-C01przy bardzo niskiej wartości?
O: Tak, możemy.pls poinformuj nas przed wysyłką.
Q: Czy przyjmujesz przykładowe zamówienia naHSD080IDW1-C01?
Odp .: Oczywiście! Przykładowe zamówienie jest mile widziane!
Q: Co się stanie, jeśliHSD080IDW1-C01 otrzymuję nie może pracować?
Odp.: HannStar HSD080IDW1-C01 zostanie dokładnie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel połączeniowy, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje