| Nazwa marki: | HannStar |
| Numer modelu: | HSD123JPW3-A10 |
| MOQ: | 10 PCS |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Hannstar HSD123JPW3-A10 1920*720 12.3 calowy ekran modułu IPS TFT LCD
HSD123JPW3-A10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD123JPW3-A10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD123JPW3-A10 |
| Rozmiar przekątnej | 12,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920 (RGB) × 720 167 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 292,032 (szer.) × 109,512 (wys.) mm |
| Zarys (mm) | 302 × 125,4 × 14,2 (wys. × szer. × gł.) |
| Leczenie | Blask (zamglenie 0%), twarda powłoka |
| Luminancja | 850 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 25 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 16,7 mln 75% NTSC |
| Podświetlenie | 11S4P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Masa | 345/378 g (typ./maks.) |
| Używany do | Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze |
| Napięcie zasilające | 3,3 V (typowe) |
| Maks.Oceny | Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C Temp. pracy: -30 ~ 85 °C;Poziom wibracji: 2,9 G (28,4 m/s²) |
| Hannstar HSD123JPW3-A10 1920*720 12.3 calowy ekran modułu IPS TFT LCD | |
HSD123JPW3-A10Zapłata:
Kupując na ALI, Twoje płatności są chronione przez Escrow.Śledź swoje zamówienie online na każdym etapie dostawy i miej pewność, że płatność zostanie przekazana dostawcy dopiero po potwierdzeniu otrzymania zamówienia.Dzięki Escrow dane Twojej karty kredytowej nigdy nie są ujawniane.
HSD123JPW3-A10Wysyłka i opakowanie:
![]()
HSD123JPW3-A10Szczegóły pakowania:
Zamówiony produkt jest dostarczany z opakowaniem ochronnym: użyj torby antystatycznej, torebki bąbelkowej przeciwwstrząsowej. Wyczyść karton i piankę, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu międzynarodowego.
HSD123JPW3-A10O wysyłce:
Przetestujemy je ściśle przed wysyłką.
Wysyłamy go w ciągu 1-3 dni roboczych po zapłaceniu. Wysyłamy tylko zgodnie z adresem wysyłki, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki, skontaktuj się ze mną z wyprzedzeniem. Jeśli chodzi o czas wysyłki, zwykle będzie to 7 -30 dni, które będą różne dla różnych krajów.
HSD123JPW3-A10Po sprzedaży:
1. Prześlij nam dowód wideo lub zdjęcia, jeśli produkty mają jakiś problem po otrzymaniu przesyłki w ciągu 7 dni, zaoferujemy wymianę lub zwrot pieniędzy po potwierdzeniu problemu.
HSD123JPW3-A10Często zadawane pytania:
Q: Czy możesz przetestowaćHSD123JPW3-A10 przed wysyłką?
Odp.: oczywiście nasz panel lcd HSD123JPW3-A10 został dokładnie przetestowany przed wysyłką.
Q: Hco do lubderHannStar HSD123JPW3-A10?
Odp.: akceptujemy T/T, Paypal, western union.
P: jak długo obowiązuje gwarancja na wyświetlacz lcdHSD123JPW3-A10?
O: 90 dni.
Q: Co się stanie, jeśli panel LCDHSD123JPW3-A10 otrzymałem nie może pracować?
Odp.: HSD123JPW3-A10 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, sprawdź ponownie cały kabel połączeniowy, jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje