| Numer modelu: | HSD103IPW1-A10 |
Monitory LCD 10,3 cala 1280x480 HSD103IPW1-A10 z ekranem dotykowym
HSD103IPW1-A10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD103IPW1-A10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD103IPW1-A10 |
| Rozmiar przekątnej | 10,3" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280 (RGB) × 480, DVGA 133 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 243,84 (szer.) × 91,44 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 246,84 (szer.) × 94,44 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 265,2 (wys.) × 109,85 (szer.) × 8,65 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 600 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.) (Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 262K/16,7M 70% NTSC |
| Źródło światła | WLED [8S3P], 30 000 godzin, bez sterownika |
| Waga | 290g (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), 60 pinów FPC |