| Numer modelu: | HSD070IDW1-E13 |
HSD070IDW1-E13 Hannstar 7,0-calowy a-si panel wyświetlacza LCD TFT do wyświetlaczy samochodowych
HSD070IDW1-E13Szczegóły Produktu :
| HannStarLCDEkran HSD070IDW1-E13 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD070IDW1-E13 |
| Rozmiar przekątnej | 7,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 800 (RGB) × 480, WVGA 134 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 153,6 (szer.) × 86,64 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 156,0 (szer.) × 90,1 (wys.) mm |
| Wym. konturu | 164,9 (szer.) × 100 (wys.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 450 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typowo) (TM) |
| Wyświetl kierunek | Godzina szósta |
| Czas odpowiedzi | 5/20 (typ.) (Tr/Td); |
| Kąt widzenia | 75/75/60/70 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 262K/16,2M 50% NTSC |
| Źródło światła | WLED [3S9P], 20 000 godzin, bez sterownika |
| Waga | 170g (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | Równoległy RGB (1 kanał, 6/8-bitowy) 60 pinów FPC |