| Numer modelu: | HSD156JUW2-A10 |
Panel LCD 15,6 cala HSD156JUW2-A10 1920(RGB)*1080 Ekran LCD Wyświetlacz
HSD156JUW2-A10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD156JUW2-A10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD156JUW2-A10 |
| Rozmiar przekątnej | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920 (RGB) × 1080, FHD 141 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 363,7 (szer.) × 215,7 (wys.) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka |
| Jasność | 850 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS Pro, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas odpowiedzi | 15/15 (maks.) (Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 16,7 mln 70% |
| Typ lampy | 4 ciągi WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga | DO USTALENIA |
| Aplikacja | Zewnętrzny wyświetlacz o wysokiej jasności / samochodowy |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 kanały, 8 bitów), 50-pinowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 5,0 V (typowe) |