A080SN01 V3 800*600 125PPI WYŚWIETLACZ LCD
Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A080SN01 V3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko do pakowania
Chiny
Nr modelu:
A080SN01 V3
Rozmiar przekątnej:
8,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 600, SVGA, 125 PPI
Aktywny obszar:
162 (szer.) × 121,5 (wys.) mm
Otwarcie ramki:
163,8 (szer.) × 123,3 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
183 (szer.) × 141 (wys.) mm
Waga:
235±10g
Aplikacja:
Cyfrowa ramka na zdjęcia Przenośny odtwarzacz DVD
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
A080SN01 V3 Szczegóły Produktu :
AUOEKRAN LCDA080SN01 V3
Marka panelu AUO
Model panelu A080SN01 V3
Rozmiar panelu 8,0"
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 600, SVGA, 125 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 162 (szer.) × 121,5 (wys.) mm
Otwarcie ramki 163,8 (szer.) × 123,3 (wys.) mm
Rozmiar konturu 183 (szer.) × 141 (wys.) mm
Powierzchnia Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 270 cd/m² (typ.)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (przekładnia)
Kąt widzenia 70/70/60/65 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 4/16 (Typ.) (Tr/Td) ms
Wyświetl kolory 262K/16,7M, 50% NTSC
Typ lampy 3S9P WLED, 10 000 godzin, bez napędu
Częstotliwość 60 Hz
Waga panelu 235±10g
Zaprojektowany dla Cyfrowa ramka na zdjęcia Przenośny odtwarzacz DVD
Panel dotykowy Bez
Interfejs sygnału TTL (1 kanał, 6/8-bit) + SPI, 60 pinów, FPC
Napięcie wejściowe 3,3/11,68/15/-6,75 V (typowo) (VCC/AVDD/VGH/VGL)
Środowisko Praca: -10 ~ 60 °C;Przechowywanie: -20 ~ 70°C
A080SN01 V3 OBIETNICA:
A080SN01 V3 Czas pakowania i wysyłki:
1. epacket: Otrzymanie paczki zajmuje zwykle 10-20 dni roboczych.
2. EMS: Otrzymanie paczki zajmuje zwykle 7-10 dni roboczych.
3. DHL: Otrzymanie paczki zajmuje zwykle 5-7 dni roboczych.
4. China post: zwykle trwa to 15-40 dni, brazylia może zająć kilka dni, aby otrzymać paczkę.
A080SN01 V3 Gwarancja i zwrot pieniędzy:
1. Wszystkie elementy są w dobrym stanie.
A080SN01 V3 Jakość i gwarancja oraz cła za darmo:
4. Jeśli nie otrzymasz paczki po delikatesach, skontaktuj się z nami, rozwiążemy problem.
A080SN01 V3 Często zadawane pytania:
P: Czy akceptujesz przykładowe zamówieniaA080SN01 V3 ?
O: Oczywiście!Przykładowe zamówienie jest mile widziane.
P: Czy mogę zapłacić za zamówienieA080SN01 V3czy masz kartę kredytową?
O: Tak!Możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy wyślesz towarA080SN01 V3 ?
Odp.: zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.
A080SN01 V3 Wysyłka i opakowanie:
A080SN01 V3 800*600 125PPI WYŚWIETLACZ LCD 0
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%