Nazwa marki: AUO
Numer modelu: A070VW08 V0
Nr modelu:
A070VW08 V0
Rozmiar przekątnej:
7,0"
Rezolucja:
800 (RGB) × 480, WVGA, 133 PPI
Aktywny obszar:
152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Zarys (mm):
164 (wys.) × 103 (szer.) × 5,3 (gł.) mm
Kąt widzenia:
80/80/50/60 (typowo) (CR≥10)
Wyświetl kolory:
16,7 mln, 50% NTSC
Podanie:
Cyfrowa ramka na zdjęcia Przenośny odtwarzacz DVD MP3 PMP
Opis produktu
A070VW08 V0Szczegóły Produktu :
AUO EKRAN LCD A070VW08 V0
Marka panelu AUO
Model panelu A070VW08 V0
Rozmiar panelu 7,0"
Typ panelu LCM, a-Si TFT-LCD
Rezolucja 800 (RGB) × 480, WVGA, 133 PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 152,4 (szer.) × 91,44 (wys.) mm
Otwarcie ramki 154,4 (szer.) × 93,44 (wys.) mm
Rozmiar konturu 164 (wys.) × 103 (szer.) × 5,3 (gł.) mm
Powierzchnia Matowa, Twarda powłoka (3H)
Jasność 250 (typowo)
Współczynnik kontrastu 500:1 (typowo) (przekładnia)
Kąt widzenia 80/80/50/60 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania TN, normalnie biały, przepuszczalny
Czas odpowiedzi 12/18 (typ.) (Tr / Td) ms
Wyświetl kolory 16,7 mln, 50% NTSC
Typ lampy 3S7P WLED, 10 000 godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Waga panelu 150±10g
Ekran dotykowy Bez
Aplikacja Cyfrowa ramka na zdjęcia Przenośny odtwarzacz DVD MP3 PMP
Interfejs sygnału TTL (1 kanał, 8 bitów) + SPI, FPC, 60 pinów
Napięcie wejściowe 3,3/5/-5/14/-14 V (typowe) (VCC/VDPA/VDNA/VGH/VGL)
Środowisko Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C
A070VW08 V0 Płatność:
A070VW08 V0 Przesyłka:
A070VW08 V0Gwarancja :
1, bierzemy 12 miesięcy gwarancji od daty wysyłki, bez względu na problem z jakością.
A070VW08 V0 często zadawane pytania:
Q: Czy mogę zapłacić za zamówienie zA070VW08 V0za pomocą karty kredytowej?
Odp.: tak! możesz użyć swojej karty kredytowej za pośrednictwem konta PayPal.
Q: Czy możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościA070VW08 V0 ?
Odp.: oczywiście! jeśli złożysz duże zamówienie, udzielimy ci zniżki.
Q: Jak mogę prześledzić moje zamówienieA070VW08 V0 ?
Odp.: podamy ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić swoje zamówienie ze strony internetowej.
P: Jak długo trwa gwarancja?
Odp .: Oferujemy 90 dni gwarancji.
A070VW08 V0 Wysyłka i opakowanie:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%