| Numer modelu: | HSD101IHW1-A10 |
Oryginalny 10,1-calowy panel ekranu LCD HSD101IHW1-A10 Wymiana wyświetlacza samochodowego
HSD101IHW1-A10 Szczegóły produktu:
| HannStarLCDEkran HSD101IHW1-A10 | |
|---|---|
| Marka | HannStar |
| Nr modelu | HSD101IHW1-A10 |
| Rozmiar przekątnej | 10,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280 (RGB) × 720, WXGA 144 PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 224,64 (szer.) × 126,36 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | 227,64 (szer.) × 129,36 (wys.) mm |
| Rozmiar konturu | 238,8 (szer.) × 148,05 (wys.) × 8,49 (gł.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Luminancja | 600 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 900 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typowo) (CR≥10) |
| Odpowiedź | 30 (Typ.) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | HS-IPS Pro, normalnie czarny, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 262K/16,7M 100% sRGB |
| Podświetlenie | 6S5P WLED, 30 000 godzin, bez sterownika |
| Masa | 346 g (standardowo) |
| Używany do | Wyświetlacz samochodowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), 60 pinów FPC |